Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb "üveges"...

Melyik a legjobb "üveges" bébiétel?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az a legjobb ha magam készítem, de nagyon úgy néz ki, hogy az amit én csinálok azt nem fogadja el:(

Krumplit és sárgarépát próbáltam eddig de köpi ki folyamatosan:( És ezért gondolkozom valami "B" terven.


2010. aug. 5. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

kecskeméti majdnem minden iz bár van pár elvetemült kombináció de a klasszikusok finomak



a hipp is jó de sokkal drágább.

2010. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Univer, Nestlé, Hipp.
2010. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Amiket mi szeretünk: Kecskeméti, Univer.

Néha találok jó (és akciós) Nestlét is. Hippet nem veszek, mert semmivel nem jobb, mint a magyarok, csak drágább...

A cukrot nagyon figyelem. Mármint hogy ne legyen benne.

2010. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A kecskeméti nem tartalmaz hozzáadott cukrot?

Igazából idegenkedem az üvegestől az miatt, hogy mennyi bennük a hozzáadott dolog, és ezért a kérdés, hogy melyik a jobb.

2010. aug. 5. 15:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kecsekméti

HIPP- gyakorlatilag kecskeméti, csak drágább, de a gyártója mindkettőnek HIPP

Univer- szerintem legrosszabb arról nem beszélve, hogy kicsik (160 gramm)

Nestlé- csak junormentüt vettem, azok egész jók.

2010. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi leggyakrabban Univert veszünk, néha kecskemétit, ritkán hipp vagy nestlé (akció esetén).
2010. aug. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De, a kecskeméti tartalmaz hozzáadott cukrot. Amikben nincsen (cimke szerint), HIPP, univer, nestle. Én mikor kezdtem, a hippet vettem nagyon sokat. Tényleg drágább, mint a többi, de ez van. Na nem azt mondom, mert kecskemétit is szoktam venni, de az ritkább. Az univert már nem veszem, mert kevés egy, kettő meg sok, és nem akarom, hogy 3x egye ugyanazt.
2010. aug. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én eddig Hipp-et adtam a kicsikémnek, azok ízlenek neki. De sokan dícsérik a rossmann-os vagy a DM-es bébikajákat így vettem egy rossmanosat. Meglepődtem hogy több a gyümölcstartalma mint a hipp-nek. Még nem kóstoltuk. Én elolvastam mindnek a cimkéjét egyikben sincs hozzáadott cukor. De mindig el kell olvasni mi van benne.A legjobb ha 80-90 % a gyümölcstartalom.
2010. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is szoktam venni a rosmannosat, és tényleg nincsen abban se cukor. Bár árban ott van, mint a többi. De változatos, sokféle van belőle.
2010. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2010. aug. 5. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!