Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Hipp a legjobb bébiétel?

A Hipp a legjobb bébiétel?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 16:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mi mindig Kecskemétit használtunk, nem tudom a Hipp milyen minőségű, csak drága. A kecskeméti meg legalább magyar is.
2010. nov. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem semmivel nem jobb, mint a többi. Én ritkán vettem Hippeset.Csak néha, amikor akciós volt.
2010. nov. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Kecskemeti parti vagyok, bar ritkan eszik a fiam uvegeset. Amugy meg egy helyen gyartjak a Hipp-el.

Hippet csak akcioban vettem.

2010. nov. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
én nem veszek bébiételt egyáltalán mindig főzők neki én hisz az friss is és soha nem volt hogy elutasította volna 1x vettem bébiételt mikor elutaztunk de kiköpte.amúgy én egyikről sem halotam semmi jót!
2010. nov. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Oké, eszem ágában sem áll ragaszkodni az üvegeshez.

De a szitu a következő: 5 hónapos lett most a babám, és (sok bukás miatt) a doktor néni azt mondta, hogy 4 hósan kezdjünk el hozzátáplálni. Mi nem tettük.

Most viszont elkezdtük igazi almával, attól viszont durván felpuffadt. Ezért mondta a doki, hogy legyen őszibarack.

Viszont alig volt a mini mélyhűtőnkben hely, és elég vacak is volt az idei termés, ezért nem tettem el.

Most viszont nem akarok ilyen mű és gyorsérlelt gyümiket adni..

A doki meg a hippet mondta. Hát, elvileg bio van ráírva stb..

2010. nov. 24. 16:38
 6/18 anonim ***** válasza:

Én is ritkán veszek, csak ha tudom hogy nem tudok főzni, és ahová megyünk, ott nem ehet a mi ebédünkből. Nézd meg a HIPP szilváját, 50% gyümölcs és cukor van benne. Én nem venném meg....

Ha veszek mindig Univert, de érdemes kipróbálni a Rossmann saját márkáját is, semmi plusz adalék nincs benne, nagyon finom és kiadós.

2010. nov. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én a Hippet részesítem előnyben! Általában azt veszek a fiamnak, ha üvegeset kap! Pl. a Hipp őszibarack nagyon jó!

A Kecskemétit nem szeretem, mert túl sok hozzáadott cukor van benne szerintem!

Amit még szeretek az az Univer! Abban sincs hozzáadott cukor, és abból is van bio!

2010. nov. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, amit még kipróbálhattok, az a Milupának és a Nestlének a gyümölcspüréje, 4-es műanyagdobozkás kiszerelésben van. Egy hibájuk van: drágák
2010. nov. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
16:47-es vagyok, én az Univert írtam, csak közben jött még egy hsz, így nem 'utolsó', hanem utolsó előtti voltam.
2010. nov. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

nálunk az Univer volt a favorit mind3 gyereknél. A Kméti megvizesedik hamar, utáltam. A Hipp meg drága. Más nálunk nincs, kisvárosban lakunk.

Hamé-t sose vegyetek. Egyszer vettem, sz@r röviden, tömören, ment a kukába.

2010. nov. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!