Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csecsemő mellett szúnyogirtó...

Csecsemő mellett szúnyogirtó éjszaka?

Figyelt kérdés
Konnektorba beugós raid lapkád szúnyogirtónk van, minden nal használjuk este a szobánkban, 2 hónapos a babánk, az ablak folyamatosan nyitva van, persze szúnyoghálóval, de lehet érezni a lapka illatát, okozhat valami gondot? Sajnos olyat nem találtam ami kifejezetten jó baba mellett így sima van itthon a kezdetektől. Lehet valami következnénye vagy szövődménye? Sajnos csak most jutott eszembe
2020. aug. 26. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Hát, elvilel nem jó, de ma már semmi se jó, mindem babás dologba nagyon nagy pénz van. Viszont árulnak olyan elektromosat, ami azthiszem ilyen ultrahangos, kifejezetten baba mellett használnahtó. A Chicco-nak van ilyen terméke, durván 4ezer ft.
2020. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
De ha van szunyogháló akkor minek? Én nem vegyszereznék pici mellett.
2020. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem iszonyatosan fájt tőle a fejem, kikapcsoltuk. Szerintem méreg. Nem jó pici baba mellett. De olvasd el a használati útmutatót, az is fogja írni.
2020. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, most jutott eszembe sajnos hogy nem jó, el is olvastam, tudom! De okozhattam ezzel valami gondot a picinek? Egyébként azért kell mert van egy tesó aki egész nap ki be szaladgál a lakásból az udvarra és persze bejönnek a szúnyogok.
2020. aug. 26. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is ilyet használunk, de csak a nappaliban es a folyosón van bedugva,a hálószobákban nem hasznalnám, mondjuk én nem is tudnék mellette aludni olyan szaga van. Így is hatásos, hogy csak a közlekedőben használjuk.
2020. aug. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már várandósság alatt se mertem használni, de akkor mázlimra pont árultak a Lidl-ben konnektorba dugható rovarcsapdát. Olyan kéken világító bigyó, mint amiket ki szoktak akasztani éttermeknél is, szépen megsüti a szúnyogokat. Idén is láttam ilyet, de idénytermék, úgyhogy nem tudom lehet-e még találni.
2020. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!