Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más baba is nagyon étvágytalan...

Más baba is nagyon étvágytalan, ha jön a foga?

Figyelt kérdés
Meddig tart ez? A lányom 6 hónapos és hetek óta alig akar enni. Úgy kell bele tukmálni a kaját. Már mindenféle trükköt be kell vetni, hogy egyen. Más is van így ezzel? Előre is köszi
2008. nov. 27. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én babám nagyon rosszul kezdett enni, amikor megjelent az első foga, kifeszítette magát, sírt, állandóan meg kellett szakítani a szopit, le is lassult a súlygyarapodása. Ez többé-kevésbé most is így van (jön a 2.), és én a szoptatási pózon változtattam, így jobban eszik. mondjuk ez csak akkor jótanács, ha szoptatsz...azért remélem, segítettem!
2008. nov. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Az én lányom is 6 hós és hétfőn törte át a fogacskája az ínyét. Azóta észrevehetően rosszabbul eszik, csak rágódik a cumin (tápszeres), sokszor nem is megy le az a mennyiség, amit azelőtt mindig megevett. Nyugi, el fog ez múlni, sajnos eléggé megszenvedik ezt a fogkijövetelt, biztosan az egész ínyük érzékeny.
2008. nov. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, az én kisfiamnak 4 hósan jött ki az alsó két foga, 7 hósan a felső kettő és az étvágyán egyáltalán nem vettem észre csökkenést. Az igaz, hogy a felsőket jobban megszenvedte, de enni ugyanúgy evett, mint máskor. Ilyen is van. :)
2008. nov. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!