Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit költötök egy hónapban...

Mennyit költötök egy hónapban pelenkára?

Figyelt kérdés
Milyen típus vesztek, mi vált be nálatok?

2020. aug. 28. 10:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Mikor nagyok kicsik voltak a gyermekeim ( 1 év alatt), csak a Pamperst bírta a bőrük. Így a havi pelenka adag 10-15 ezerbe került. Utána már nem volt ennyire érzékény, más olcsóbb pelenka is jó volt. A fiamnál a rossmann sajátmárkást veszem havi dobozos adagban, így ha nincs rá semmi kedvezmény, akkor is 6 ezerből kijön.
2020. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz megmondani, mert terhesseg alatt elkezdtem felhalmozni különböző méreteket, mikor akciós volt. Mindig akcióban veszem. Ha sikerül a rossmannos 120 db-ost megvenni 5600-ért akkor annyi. Ha pamperst akkor 10 körül van a havi adag. Liberobol is. Lidl-bol is olyan 5-6000/hóra jön ki. Nekünk mondjuk eddig barmelyik pelenka jó volt, amiket próbáltunk, kiveve a sima Liberot. (Pampers premium care, babydream, BAbylove, Lupilu, Libero touch, pampers active baby)

Ár-érték arányban én a Lidl lupilu-ra szavazok. Nekem az pont ugyanannyira bejott minden szempontból, mint a premium care, ami a második a versenyben. Aztan a Libero touch és az active baby holtversenyben, BAbylove és babydream a sorrend.

2020. aug. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
71%
DM-es pelust használtunk, 7000 körül volt a havi adag. Egyszer direkt kiszámoltam, amikor az unokatesóm azt sóhajtozta nagymamámnak, hogy a GYES-ből még a pelenkára se futja... 3:)
2020. aug. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
72%
3 közöm nincs hozza, de akinek probléma a pelenkavásárlás, az miért nem megy vissza dolgozni?
2020. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Dm babylove pelust kb 8000 ft egy hónapra (most már a 4-es kell). Elejétől fogva bejön, naponta kb. 6 db fogy.
2020. aug. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
71%
Ja en vagyok a pelenka felhalmozó. Ha esetleg ezt az utat választod 1-3 meretbol ne halmozz készletet (Max 2 nagy csomag minden meretbol első körben). 6 hónapos fiam 4-est használ már és a barátnőm 2 éves kislánya is, szóval az az a méret amit sokáig nyúznák.
2020. aug. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
6-os ne vegyél mérget rá, hogy a 4-es sokáig jó lesz. A lányom 3 évesen lett szobatiszta, 5-ös mérettel fejeztük be a pelenkázást, ő is a leghosszabb ideig 4 illetve 4+ méretet használt. A fiam novemberben lesz 2 éves. Már bőven kell rá az 5-ös pelenka. :D
2020. aug. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
55%
Na jó de 6 hó és mondjuk 1,5 között is van azért egy év 😀 annál több pelust nem halmazok. 😀🙈
2020. aug. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
61%
Lidl penny mi ezeket szeretjük.
2020. aug. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
50%
Most tudom le leszek pontozva de azért válaszolok. Semmit mert mosit használunk. 🤷
2020. aug. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!