Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnek hogy jobb legyen,...

Mit tehetnek hogy jobb legyen, sose ejszakazott?

Figyelt kérdés
Teljesen uj helyzet elott allok. A kicsi fiam 2 hos kora ota vegigalussza az ejszakat, kijott 6 foga az se valtoztatott ezen. Talan az utobbi 2bel volt h neha neha megebredt de csak atmentem megsimizni es kesz aludt is. Most viszont jon a 7.foga es emaitt v legalabbis szerintem emiatt tobbszor ebred ejszaka van h orakig vissza se tud aludni. Egy zombi vagyok egyszeruen es sajnalom ot is. Raadasul tok uj nekem ez a terep, sose voltak ebren toltott ejszakaink vele, mivel tudnek segiteni? Mit tegyek h a regi legyen a helyezt?:(
2020. aug. 28. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Fú hát nekem az ilyen esték úgy is rosszak, hogy sosem aludta még át az éjszakát. Én ilyenkor össze szoktam vele bújni. Meg ha tényleg úgy gondolod, a foga kínozza, adj neki estére egy kis fájdalomcsillapító szirupot.
2020. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Adj neki fájdalom csillapítót. Neki is jobb lesz.
2020. aug. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es mikor adjam be neki? Lefekveskor v amikor felebred ejszaka?
2020. aug. 29. 10:36
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
En ha nyűgös akkor mar lefekvéskor adom, nálunk kb 30 perc kell hohy hasson. Van hogy már vacsikor megkapja. Ha ugy látod lefekvés előtt nem fáj, akkor az éjszakai ébredésnél is eleg.
2020. aug. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!