Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok kóstolta már az új...

Babátok kóstolta már az új kecskeméti túrót és babajoghurtos gyömölcsöt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nem.
2010. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Hippet adtam neki, nem tudtam, hogy van már Kecskemétiben is. Nem tudok annyit adni neki belőle, hogy elég legyen. Imádja. Megkóstoltam én is és ez az első bébiétel ,ami egészen ehető.
2010. aug. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már vettem egy joghurtosat, de még nem, mertem adni neki. Igaz, hogy pont 7 hónapos és annyi van írva az üvegre is, de valójában 8 hónapos kortól kéne a joghurtot adni. Vannak tejdesszertek 6 hós kortól, pl Humana, de arra rá van írva, hogy tápszerből készült, erre meg csak annyi, hogy joghurt. Szóval várok még 1 hónapot.
2010. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bizony már van kecskeméti is:):) eddig csak a dm-ben láttam 229ft..jóval olcsóbb mint a hipp:D
2010. aug. 5. 19:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mi a Müllerben szoktuk venni, ott is kb ilyen ára van, mert kintről hozzák és német a felirata. De jó, hogy most már tudom, hogy van Kecskeméti is. 2 éve a nagyobbik gyerekemnél még nem voltak ilyen "csodák".
2010. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fiamnak ízlett:) Szerintem sem rossz, simán joghurt, gyümölccsel.
2010. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!