Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használjátok majd a...

Meddig használjátok majd a naptejet?

Figyelt kérdés
Mikor mehetünk ki az ősszel a napra már naptej nélkül? (hosszabb időre)
2020. aug. 30. 10:41
 1/4 Miss Endzsi ***** válasza:
45%
Egész évben, télen is csak naptejjel megyek ki az arcomon, nyakamon, kézfejemen, nem akarok ráncos lenni korán.
2020. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Őszinte leszek én nem nagyon használom..

Magamnak elő sem vettem


Lányomat akkor kenem, ha tudom, hogy hosszabban ki leszünk téve az elemeknek..


2,5 év alatt sosem égett le.. meg csak nemnis barna..


Általában a nyáron reggel és este megyünk ki, vagy árnyékban vagyunk...


Kalapot kap


Sőt sokzsor hosszú felsőt is


Nekem sem látszik a pántom sem..



Ha strandolunk.. stb akkor persze lekenem rendesen...

2020. aug. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Miss Endzsit jól lepontozták, pedig 110%-ig igaza van. Fényvédelem nélkül kimenni hosszabb időre ön(bőr)gyilkosság. És nemcsak az rongálja a bőrt, ha tökig ég valaki, hanem ha folyamatosan süttetve van. De erre úgyis csak akkor ébrednek rá, amikor 35-40 évesen jönnek a ráncok meg a foltok meg a melanoma...
2020. aug. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából ha belegondolok, kis sapi meg hosszú ujjú póló lehet hogy már kell ősszel, így szerintem én sem fogom kenni. Nem napozni megy és nem is szoliba. Kettes, köszi! Én még sosem kentem be, de mindig az árnyékban voltunk, leszámítva a pár perceket a napon, de így is le van barnulva a fél éves babám lába.
2020. aug. 30. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!