Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik naptejet használjátok...

Melyik naptejet használjátok babátoknak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 05:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

garnier ambre solaire 50+-os baby naptej

igaz ,hogy arany árban van/5 ezer körül),de muszáj,mert a fiam hófehér bőrű.az apja is ezt használja,mert ő is.nekem elég a 20-as nívea

2012. ápr. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Dr. Kelen 40 faktoros. Elég olcsó és nagyon jó! 2ezer körül van, de egyszer sem égett le a gyerek, pedig fehér a bőre neki is.
2012. ápr. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Baby Einstein 40. A lányom is fehér bőrű, egyszer sem égett le a naptól tavaly nyáron, mikor másfél éves volt. Dm-ben vettem, és 1500-2000ft között volt az ára.
2012. ápr. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Babé 50 faktoros. Érzékeny a bőre, szőke, fehér bőrű. Nagyon hatékony készítmény.
2012. ápr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szinten Babe 50 faktoros gyerek naptejet. Tavaly is azt hasznaltuk egész nyáron.
2012. ápr. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én 50 faktoros Niveát vettem, majd kiderül beválik-e.
2012. ápr. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50faktoros Nivea baby
2012. ápr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50faktoros Nivea babyt,de a fiam amúgy nem teljesen fehér bőrű,olyan mint én,meg a párom,nekem apukám kreol bőrű(magyar),anyukám nagyon fehér,én a kettő közt vagyok, nagyon ritkán égek le,inkább barnulok,nos a kisfiam is amint sütött már a nap tavasszal lebarnult ahol érte a nap
2012. ápr. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem a legfontosabb az volt, hogy természetes alapanyagokból legyen, ezért Ilcsi naptejet vettem kislányomnak 40-eset (védőnénink is ezt javasolta), és van egy 20as faktorú is is enyhébb tavaszi napsugarakhoz vettem bioboltban Lavera baba és gyerek napkrém.
2012. ápr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát én többet is kipróbáltam. A legrosszabb a nivea baby volt. Ha véletlenül olyan lett a ruhája, ki lehetett dobni, mert nem lehet kimosni. Vízállónak írják, de nem az, nehéz kenni. És drága.

Volt olcsóbb is, azt hiszem dm saját márkás, ez egy fokkal jobb volt, de ez sem az igazi.

Most Ilcsit veszek, ez állítólag nagyon jó. És semmilyen szintetikus, mesterséges cucc sincs benne.

2012. ápr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!