Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nekem olyan kerdesem lenne...

Nekem olyan kerdesem lenne hogy van egy 11 honapos kisfiam szuletese ota nagyon rossz alvo estenkent legalabb otszor fel kel de van hogy tobbszor is Sok mindenre gondoltam hogy fazik ehes? Roszat almodott de nem. Tobbi a leirasban?

Figyelt kérdés

Teljesen kivagyok merulve orvoshoz egy het mulva van ido pontunk

Ha valaki volt mar igy kerem adjon tanacsot vagy milyen praktikak valtak be

Koszonom


2020. szept. 6. 01:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk most a meleg volt a gond. Szomjas volt, inni felkelt.

Fogzáskor sem alszik jól, új ételektől is néha fáj a pocakja, aztán fülgyulladás gondunk volt..

Nem alszik jól az enyém sem. Nagyon éberalvó alapvetően is így ezek a dolgok könnyen felkeltik.

2020. szept. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Nekünk az segített, ha velünk aludt. Úgy csak 1-2x kel fel. Felváltva alszik, hol velünk, hol a kiságyban.


Ismerősömék úgy oldották meg, hogy Anya vagy Apa vagy mind2 ruháját (ami már volt rajta az illata miatt) berakták hozzá, s úgy biztonságban érezte magát.


Illetve a takarós megoldás nálunk nem vált be, mindig felkelt rá. Ha lerántotta azért mert fázott, ha rajta volt azert mert melege volt.

Vettünk zsákot. Van vékonyabb, vastagabb. Ezek beváltak.


Remélem tudtam segíteni.Próbát megér, hátha! :)

2020. szept. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 10 hónapos. Éjjel 6-7 alkalommal ébred,de vissza is alszik. Én nem vinném ezert orvoshoz. Mindig ilyen volt. Egyébként kiegyensúlyozott,boldog,jól fejlődő baba. Majd kinövi. Remélem.😀
2020. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Van napközben hosszabb alvása? Gondolok itt legalább 5 óra egybe lévő alvásra.
2020. szept. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Maximum nap kozben alszik masfel ket ora hosszat
2020. szept. 6. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!