Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan tanulópohár, ami...

Van olyan tanulópohár, ami csepegésmentes, és olyan mint egy rendes pohár?

Figyelt kérdés
9 hónaposom a minap odahúzta magához a poharam, miközben vizet ittam. Adtam is neki belőle, látszott, hogy vevő a pohárból ivásra. Viszont megfogni azért még nem tudja. Illetve nyilván megtudná, csak a nyakába borulna az összes minden ami a pohárban van. Tudtok ajánlani jó tanulópoharat, ami már majdnem olyan mint egy rendes pohár, és meg tudja fogni? Köszi a válaszokat előre is!
2020. szept. 6. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
2020. szept. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Nuk magic cup
2020. szept. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Egyik se csepegésmentes. Ha rázza, folyik. Nuk magic, Munchkin 360.

De a 9 hónapos kor jó arra, hogy elkezd tanítani, még annnyira hideg sincs, hogy negatív következménye legyen. Párszor magára borítja, megtanulja.

Ezekkel a magic poharakkal pont az a baj, hogy nem tanulják meg, hogy mennyire dönthetik meg. Navyobbikkal ilyet használtunk, nem érte meg. A kicsi 10 hónaposan már gyönyörűen ivott normál pohárból. Persze keveset kell beletölteni.

2020. szept. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Szűk szájú pohár, kevés víz és gyorsan megtanulja a gyerkőc.
2020. szept. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Van, de teljesen felesleges, locsolnak vele mindenképp, táskába se lehet tenni. Simán itasd pohárból.
2020. szept. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Hiába vannak lepontozva a válaszolók. Tényleg meg kell tanulnia rendes pohárból inni. Nekünk is van tanuló pohár (amiből ki tud azért csurgatni) de évesnél normális poharat kap. Ha magára önti hát ez van
2020. szept. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Oooo hamar rájönnek mindegyikbol hogy kell pocsolni. Nekünk Avent van, de a fiam már 6 honaposan rájött, hogy pocsoljon vele.
2020. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Mi egyszerű kávéspohárból tanítottuk inni gyereket még a múlt században. A bölcsődében is olyanból itattak.

A felnőtt tartotta alul, kicsit segített, a gyerek két kézzel ráfogott a felső szélére.

Több előnye van. Kifogástalanul tisztítható, nem úgy mint némelyik csodapohár, ahol a fedelek, szigetelő karikák alatt összegyűlhet a kosz, ha a szülő nem elég figyelmes.

Inkább vizet ad belőle az ember, mint bármi mást, mert ugye ha kiborul, a víz felszárad, nem ragad...

Ha mégis gyümölcslevet vagy szörpöt kapna a kicsi, azt is megissza, és vége. Nincs kísértés, hogy a cukros lé folyamatosan a gyerek keze ügyében maradjon.

2020. szept. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
9 honapos szinten a babam, mar a hozzataplalas kezdete ota Nuk mini magic cupbol iszik, ez csopogesmentes. Magyarorszagon csak a nagyobbat lehet belole kapni, az is van otthon, es abbol is tud inni, csak a minit konnyebb megfognia, de a masikat is meg tudja.
2020. szept. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
9-es vagyok, a Nuk Magic cuphoz mar van teto, azzal egyutt en be szoktam tenni a taskaba, es nem folyt eddig meg ki egyszer sem, pedig tobbszor a feje tetejen volt, mikor kihalasztam. Akkor szokott csak egy kis viz kijonni belole, ha a gyerek leejti a foldre, de akkor is csak minimalis. Nekunk nagyon bejott. Iszik mar egy ideje sima poharbol is, de annal konnyebben felrenyeli a vizet, es utkozben en szeretem a Magic cupot, maceras lenne itatni sima poharbol, foleg, hogy oltoztetni sem egyszeru.
2020. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!