Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen csöpögésmentes itatópoh...

Milyen csöpögésmentes itatópoharat használtok, ajánlotok? 5 hós baba

Figyelt kérdés
Most akarok venni a babámnak valamilyen itatópoharat! De nem tudom milyet válasszak, aminek lehetőleg ne legyen kemény a csőre! Cumisüvegből mindig a mam-osat vettük, annak milyen az itató pohara? Ja es 5 honapos a babám! Mar hozzatáplálom es a vizet vagy teát nem akarom már cumisüvegből adni! Tapszert persze még abból kapja!

2014. febr. 3. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Már lehet 5 hónaposan itató pohárból itatni?
2014. febr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy mikortól lehet itatópoharat használni. Nekünk a kis kávéspohár vált be. 5 hónapos és már nagyon szépen iszik belőle. Csak fogni kell neki.
2014. febr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is felesleges itatopoharazni egy 5 hos pici gyereket. De te tudod.

A mam-osnak jo az itatopohara, nekunk nuk-os van annak kemenyebb a csore az egy eves lanyom szereti.

2014. febr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5 hónaposnak minek??? Mi 1 éves kora után használtunk csak, de akkor is csak kb 2 hétig, mert utána már pohárból ivott. aventesek jók, de nem egy 5 hónaposnak.
2014. febr. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!