Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5-2 éves gyerkőcötök hogy...

1,5-2 éves gyerkőcötök hogy néz ki evés után? Kisfiam 18 hónapos. Most próbálkozik a kanállal, kézzel szuperül eszik már mindent, meg villával.

Figyelt kérdés
Na most kisfiam mint a kismalac:) Még a fülébe is jut, fele az ölében. Nagyon édes tud lenni.Utána mehet a konyha takarítás:)
2010. aug. 6. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


14 hónapos és erősen próbálkozik. Kedvence igazából a nagykanál, de ha nem is sikerül belelapátolnia semmit,akkor is rendületlenül emelgeti :D Szoktam neki segíteni, hogy kiskanállal beletolok egy-egy adagnyit. De persze nem mindig pontos a "célzás", az arca az csupa kaja, meg az etetőszéke is, úgyhogy én már texilpelust teszek elé :)

2010. aug. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, és nem írtam el, 14,5 hónapos :)) Nem tud még kismotorozni, bár lépeget, viszont enni azt nagyon akar egyedül....Tényleg nem mindegy gyerek egyforma....
2010. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam 21 hónapos,már nagyon szépen eszik kanállal,villával.

A joghurtot is csöppenés nélkül kieszi a dobozból,már nem kell etetnem,1-2 hónap alatt fejlesztettük ilyenre az evését,1 hónap múlva bölcsis lesz már,muszáj volt

2010. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 17 hónapos a lányom és mint a malackák ólja nagyjából úgy néz ki a környezetünk evés után. A ruháiról nem is beszélve. Villával nekem is tök jól eszik olyat ami nem szószos, teljesen szilárd, de azt is fordítva kapja be, tehát elfordítja a villát.
2010. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, nálunk is. Szépen rászúrjuk a villára, vagy kanalazunk de mire a szájához ér, le fordítja.
2010. aug. 6. 14:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Én próbálta tanítani a kislányomat ( most 18 hós), de nem igazán engedte. Mostanára már megtanult magától enni. Nem tökéletes még, a levesből csak a tészta marad a kiskanálkáján, de a főzeléket már nagyon ügyesen eszi és nem sok megy mellé. Szereti egyedül megtanulni a dolgokat, nem igazán hagyja hogy segítsek neki. Kis önálló! De persze eleinte neki is több volt az előkén mint a pocijába, akkor még adtam neki egy másik kanállal, de hagytam had próbálkozzon. Nagyon édesek amikor kimajszolják magukat.
2010. aug. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

17 hónapos lesz hétfőn, kislány és egyedül eszik kanállal kb egy hónapja.

Előtte úgy evett, hogy neki is kellett kanál, most meg már hisztirohamot kap, ha segíteni akarok.

Van egy lemosható zsebes előkéje, abba hullik, ami nem a szájába megy.

2010. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!