Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékokat kapott...

Milyen játékokat kapott gyerkőcötök 1 éves szülinapjára?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 11:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kapott alvópárnácskát, egy nagy piros autót, gumikalapácsot, és egy három kerekű triciklit.
2011. szept. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Most lesz 1 éves a lányom és egy óriásmacit fog kapni. Bárhol jártunk eddig és látott nagy plüssöt elkezdte ölelgetni, bújt hozzá, így itthonra is beszerzünk neki egyet.

Illetve amiért még rajong és már meg is vettük neki: sípolós gumi állatkák. Teljesen megőrül értük. :)

Amit a keresztszülőktől kap: fülbevaló.

Amit anyukámtól: téli kétrészes overall.

2011. szept. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom a jatekok pontos nevet (bocsi) igy inkabb linkelek:

1. Kapott egy ilyen osszerakhatos gumi micsodat egy nagy dobozzal van benne vagy 40 darab. Ezt mai napig imadja es epit belolle (mar lassan 20 honapos). Imadta ragcsalni is:

[link]


2. szinten epitojatek ilyen hatalmas nyuszi alakok ezt is imadja mai napig. Most mar szepen epit belolle 1 evesen imadta szetszedni amit en osszeraktam:

[link]


3.Kapot egy csattos macskat amin szeret jatszania csatokkal. A csatok igazan csak 18 honpos koratol erdeklik. Mar megtanulta oket kinyitni. :) Ez a kedvenc plussjateka mindenhova visszuk:

[link]

4. Kapott par kisautot a baratoktol

5. Furdo jatekot amivel pancsolhat es fesulkodhet:

[link]

Ennyit kapot es mind hasznos volt, mindenikkel nagyon szeret jatszani.

2011. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Csináltam neki egy "képeskönyvet", azaz egy 36-os fotóalbumot teleraktam olyan fényképekkel, amin számára ismerős dolgok vannak: a családtagok egyesével, csoportképek, meg van amin ő is rajta van, és az állataink különböző tevékenységek közben (alszik a paci, szalad a kutya, iszik a csirke, játszanak a cicák, salátát eszik a nyuszi, stb). A mai napig (16 hónapos) az a kedvenc könyve, rengeteget hozza hogy "olvassuk". Most majd kell bele tenni új képeket. :)


Anyósoméktól egy zenélő szerkentyűt kapott, amit egy kis kalapáccsal kell ütni, hogy hangot adjon. Azt is szereti.

2011. szept. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tőlünk egy 3in1 babajárgányt kapott, amin egy kormányos játékpanel van, szüleimtől baba taxit, fürdős könyvet, fa kézségfejlesztőt amin a golyókat kell huzogatni, a keresztanyjától egy nagy kelj fel macit meg egy zenélő szőnyeget, többiektől pedig kirakót, csörgőt, plüsst, szőnyeget, pénzt. Ezek közül a kormányos, a taxi és a zene szőnyeg tettszik neki a legjobban :)
2011. szept. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Tanulóasztal, tanulószék (fisher price)

Mindkettőt imádta, már lassan 2 éves lesz, de a tanulószék még ma is nagy sláger:)

2011. szept. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Lányom kapni fog egy figurás lámpát is, mert imádja a lámpákat, imádja az állatokat, így a kettőt egyben megkapja.


Bocs, az offért.

12:25-ös: milyen fotóalbumot vettél?

Lányom is imádja a képeket, de simán kiszedi és megeszi őket. :)

Valami biztonságosabb album kellene. Vagy a tiéd is csak normál fotóalbum?

Amúgy köszi az ötletet, nagyon cuki!

2011. szept. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tegnap is volt egy ilyen kérdés, én oda írtam egy hosszú választ, és szerintem még sokan is írtak. Szerintem keresd még meg azt a kérdést, ott is vannak nagyon jó ötletek.
2011. szept. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

bocsi,OFF.

12,31!

Milyen az a zeneszőnyeg??tudnál esetleg linkelni?

2011. szept. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

játék babakocsi

építőkocka

formabedobó, ami húzható is

2011. szept. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!