Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy menjünk sétálni a babámma...

Hogy menjünk sétálni a babámmal, ha már nem szeret babakocsiban lenni?

Figyelt kérdés
Fél éves. Sír, feszíti magát a babakocsiban, ki akar jönni belőle. Minden érdekli, mindent fogna, mászna állandóan. Evés közben sem tud megülni, tekereg, menne. Hogy csináljam a sétákat? Ha viszünk játékot úgy sem jó.

2020. szept. 16. 10:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nálunk 5 hónaposan kezdődött ez a babakocsiban való sírás. Most 10 hós azóta is utálja. Vagy egyből már amikor csatolom be tiltakozik és üvölt vagy max 10 perc után. Sokszor volt olyan,hogy kivettem és az egyik karomban cipeltem őt másik kezemben toltam a kocsit,plussz még 30 fok meleg. Hát a hátam közepéről is folyt a víz. Én 50kg a fiam 11. Gondolhatod...

Én magamra kötöm inkább,félcsatos

hordozóba,amit bérlek egy hordozoi tanácsadó csoporttól. Abba még sosem sírt.Irigylem azokat akik tudják használni a babakocsit és jól elnézelődik benne a babájuk,sőt sok még el is alszik úgy látom. Mi is kipróbáltunk már mindent. Az utat lássa,engem lásson,minden irányba forgattam,döntögettem az ülést de semmi nem jött be. 7 hónapos kora óta stabilan ül,úgy hogy teljesen felemeltem a háttámlát de úgy se. Elfogadtam már,hogy ő ilyen és parkoló pályán van a kocsi. Néha elviszem benne egy kanyarra,hátha megtetszik neki,de a helyzet változatlan. Azt még hozzá tenném,hogy az én fiam mindent utál ahol ülni kell és be van kötve. Autósülést,pihenőszéket,etetőszéket gyűlöli. Amíg tusolok végig ordít hiába bohóckodom,meg adok a kezébe dolgokat,idegből eldobja. Nem tudja megszokni. Egész nap mászik össze vissza,leül,feláll,lépeget már,brutál energiája van.

2020. szept. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is nagyjából ilyenkor kezdődött a feszengés a babakocsiban, mondjuk akkor még felénk nézett a sport részben, miután megfordítottuk már nem volt baj. Persze ébren így is csak max 2 órát bír ki, de azért határozottan jobban elvan.
2020. szept. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igen, velünk is ugyanez van, hogy ki kell venni a kocsiból út közben. Kézben nagyon jól el van. Utána nézek a hordozónak, amit ajánlottatok.
2020. szept. 16. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!