Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudok elmenni a babámma...

Hogyan tudok elmenni a babámmal sétálni aki anyatejes? Cumin kívül útra mit tesztek a babakocsiba ha megéhezik és nincs olyan hely ahol meg tudom szoptatni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 18. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Etetés után indulsz sétálni! Gondolom nem 3 órára akarsz kimenni?
2013. okt. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem akarsz nyilvánosan szoptatni, akkor két étkezés között mész vele sétálni. A lányunk 14 hónapos és még soha nem kellett séta közben megetetnem. Gondolom nem 3-4 órát akarsz vele sétálni.

Egyébként az anyatejes babákkal ez jóval egyszerűbb, mint a tápszeresekkel. Nem kell magaddal vinni semmit, és előbb találsz egy helyet ahova elvonulhatsz, mint ahol elkészíthetnéd a tápszert.

2013. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha több mint 3 órára megyek valahova, fejek le anyatejet és megetetem cumisüvegből. Az üveget pedig hőtartó tárolóba teszem. Én sosem tudnék nyilvánosan szoptatni. Mondjuk nálunk alapból is eszik néha fejt tejet cumisüvegből, ha nekem mennem kell valahova és más vigyáz rá.
2013. okt. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekem az első hónapokban sokat szopott a babám, szinte ki sem mozdulhattunk volna, mindig találtam eldugott helyet, ahol senkit nem zavarunk és minket sem zargatnak, vettem szoptatós poncsót is.
2013. okt. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Az én babám 2 hónapos. Gyakran eszik, nem bír ki 3-4 órát nappal (az éjszakát átalussza). A cumisüveget nem fogadja el. Aztán vettem egy szoptatóskendőt. Nagyon szeretem, mert eltakar mindent, amit kell.
2013. okt. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Én volt,h az utcán szoptattam,be kellett mennem vele Pestre a szemészetre,stb..Egy kendővel eltakartam,semmi gond nem volt,szerintem ezen nincs mit szégyellni.Hangsúlyozom,szerintem :D
2013. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mivel van a probléma? Azzal, hogy a baba gyakrabban megéhezik, mint 3-4 óra? Vagy azzal, hogy a nyelvével eltolja a cumisüveget? Vagy a szoptatós kendő szúrja valaki szemét? Könnyen van, aki cumisüvegből meg tudja etetni a gyerekét. Én nem szívesen etetnék úgy, hogy közszemlére teszek mindent. Csak leírtam a tapasztalatomat a kérdéssel kapcsolatban. Kösz a lepontozást!
2013. okt. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Karikas kendoben diszkreten lehet szoptatni, meg csatos hordozoban is. Nalam mindig azt hittek, alszik, mikor bedugta a fejet :D
2017. okt. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerinted szoptatja még séta közben?
2017. okt. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kerdesben azt irta ,,... mit tesztek a kocsiba, ha megehezik, es nincs olyan hely, ahol meg tudnam szoptatni" Kendot, csatos hordozot, vagy szoptatos salat. Ezek segitik, hogy diszkreten meg lehessen szoptatni.
2017. okt. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!