Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kell MINIMUM ennie...

Mennyit kell MINIMUM ennie egy 5 hónapos babának naponta, hogy rendben legyen a súlyfejlődése?

Figyelt kérdés
Azaz ne stagnáljon vagy fogyjon. Most valami miatt nagyon nem akar enni 2 napja a babám, kicsit piros a torka, adok neki C vitamint, folyadékot meg egy kis ecsetelőt. De mennyi legyen a minimum, amit megpróbáljak neki adni. Ma eddig csak 350 ml-nél járunk, ebben nincs benne a vizecske.
2008. nov. 27. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A súlyát kg-ban számítva, szorozd meg 150-el és oszd el az eredményt annyival, ahányszor 1 nap alatt eszik. Én mindig így számoltam, nemis sovány, de nemis husos, pont jó:)

De ha fáj a torka, lehet hogy nem eszik annyit.

Gondolj bele, ha neked fáj a torkod, szerintem te is kevesebbet eszel.

Milyen C vitamint adsz neki?

Vidd el dokihoz:)

Mielőbbi jobbulást a picinek:)

2008. nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Cebion cseppeket adok neki, meg kaptam ecsetelőt, amit lenyalatok vele a cumiról. Ok, szóval ő 4x eszik egy nap és 6750 gramm.
2008. nov. 27. 21:38
 3/3 A kérdező kommentje:
kiszámoltam és így az jött ki, hogy olyan 253 grammot kellene megennie egyszerre. nem túl sok ez????? Ő 200 grammot eszik meg egyszerre 4x, de általában ez nem igaz, így olyan 650-720 között vagyunk egy nap. Most persze így ma pl. 500 grammot evett plusz 150 ml vizecske.
2008. nov. 27. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!