Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak jó meleg lepedők?

Vannak jó meleg lepedők?

Figyelt kérdés
Kislányom amíg a mi ágyunkon mellettem fekszik, tök jól alszik. De amint átteszem a kiságyába, 2 perc és fel is kel. Arra gyanakszom, hogy a lepedő hideg neki. Van valami nagyon jó meleg, puha anyagú lepedő? Vagy az se érne semmit? Vagy mi lehet erre a megoldás?
2020. szept. 18. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Mo van ha a ti lepedőtöket hajtod a matrac köré?
2020. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
Mi van, ha...
2020. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az anyukája közelében érzi magát biztonságban,ezért nyugodtabban,jobban alszik. Nem hiszem,hogy ha vásárolsz egy pihi puha lepedőt változna a helyzet. Akkor már a babafészek jobb ötlet. Több ilyen sztorit hallottam ismerős anyukáktól,hogy betették a fészket a kiságyba és jobban aludt a baba. Most vagy következetes maradsz és nem veszed magad mellé és felkelsz minden sírásra megnyugtatni,vissza altatod majd vissza teszed a saját ágyába bekockáztatva hogy azonnal meg is ébred,de akkor előbb vagy utóbb kénytelen lesz hozzá szokni. Vagy oda veszed magad mellé és mindenki ki tudja magát pihenni,de akkor meg később lesz nehéz saját ágyába vissza szoktatni. Ez nagy dilemma. Én magam mellé vettem,mert nem bírtam az éjszakázást,2 hónapos volt ekkor. Azóta alszunk és kipihentek vagyunk. Most 11 hónapos és még nem tudtam vissza szoktatni. Ahogy átraknám már a karomba felébred és üvölt.
2020. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!