Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák a ti babátok is...

Anyukák a ti babátok is keveset eszik vagy iszik fogzás alatt? ( No meg a meleg miatt? )

Figyelt kérdés

4,5 hónapos a kisfiam, szopós baba, azt vettem észre egy két napja hogy nem eszik és nem iszik! Olyan 1/2 óra után kéri a cicit!

Csak nem szeretném hogy olyan sokáig ne igyon!....

Nekem azt mondta valaki hogy amikor én iszok akkor adjak neki babavizet! Mert ő is igényli. Nálatok hogy van (volt)??


2019. júl. 23. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Kizárólag anyatejesembek a hozzátáplálás kezdetén kezdtem csak vizet adni, akkor is szoktatás szinten.


1 éves, most iszik gyakrabban vizet, inkább anyatejet "követel"



Fogzáskor inkább a hozzátáplálás nem megy


Van, amikpr most is szinte csak az anyatej megy..



Melegben is gyakrabban kér



Nyilván nem az általad említett fél óránként, hanem 2 -3 óránként


De 4 hósan 40-50 percenként kérte

2019. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát igen!

Csak hát kicsit bepadáztam hogy nem iszik és nem is eszik!!

De ha eszik is akkor nem sokat sőt egy két nagy kortyot aztán ennyi!



A fogzás is megviselheti hogy nem eszik és iszik????

Csak a kezét és a rágokat eszi és rágja?

2019. júl. 24. 06:54
 3/3 anonim ***** válasza:

A lányaim még 2 évesen is étvágytalanok (voltak) fogzáskor. A kicsi (27 hónapos) 2 hétig volt megint "fényevő", mert jönnek az alsó nagyőrlői. A nagyobbnak is voltak olyan időszakai, hogy napokig csak 1-1 kiflit evett meg. Idegesítő, de nem tudok mit csinálni.


Itatni azért próbáld a picit, mert meleg van.

2019. júl. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!