Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert csak ugy hajlando enni...

Miert csak ugy hajlando enni ha elterelem a figyelmet?

Figyelt kérdés
Leszogeznem h alapelvem volt a ht megkezdesenel h ha eszunk akkor eszunk noncs jatek nincs semmi odapakolva neki meg ilyesmi. De most 14 hos es sajnos eljutottam arra a szintre h jo feladom ezt az elvemet mert ha nincs elotte a talcajan vmi ami lekoti nem hajlando enni semmit se elbol elloki a kezem. Mindig is iszonyu nehez volt vele a ht, 11 hos volt mire vegre enni kezdett mas is enni mint a tapszer. Akkor tok jo volt minden mar szerettem volna atallni a darabosra tok jol is fogadta erre egyszercsak teljesen elutasitja az etelt szinte minden formaban, 100 ml-t orulok ha megeszik , darabosat vmivel szivesebben eszik de abbol meg nagyon keveset tud egyszerre nem eleg egy etkezesre. Nem ertem mivan kezdek ketsegbe esni mas ennyi idos babak mar azt eszik amit a szuleik mi meg meg csak a pepekkel kinlodunk darabos se megy igazan :(
2020. szept. 24. 14:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja es a majd ha ehes lesz eszik modszer se jott be...
2020. szept. 24. 14:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Darabosat Te adtad, vagy egyedül evett?
2020. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igy is ugy is de inkabb egyedul szereti
2020. szept. 24. 14:58
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Az enyém is 14 hónapos. Ha kanalazósat eszik, az már csak úgy megy, ha nála is van kanál, és kanalaz ő is. Csak úgy nem nagyon lehet már etetni. Viszont egyedül még nem olyan ügyes, hogy csak úgy kanalazzon, így az csak kiegészítés, hogy ő turkál az ételben egy másik kanállal. Ez le is köti, de mégis az étellel foglalkozik, nem mással. Esetleg ezt megpróbálhatod te is
2020. szept. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanezzel a problémával vagyok, 10 hónapos a lányom. Nem vagy egyedül,bár sztem ez nem vigasz.
2020. szept. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18 hónapos a kislányom. Darabosat még nem nagyon szeret enni. Nagyon kevés volt,amit megevett,nem hízott. Vittem neurológiára,gasztróra. Teljesen rendben van a gyerek csak ő ilyen. Azt mondta az orvos, hogy hagyjam megéhezni. Ha 6 órán át nem eszik, akkor nem. Egy egészséges gyerek sem halt még éhen a kaja mellett. Ne aggódjatok ne stresszeljetek ezen. Én mostmár megvárom, amíg szól, hogy éhes. Elengedtem ezt az egészet nem erőltetek semmit,azt hiszem bevált,mert nem stresszes már az étkezés és elkezdett szívesebben enni. Ő akar enni nem hisztizik,amikor etetőszékbe kerül.Ráadásul 2 hét alatt fél kgt-t szedett magára,ami nála óriási súlygyarapodás. Végre elértük a 10kgt a 85cmjéhez. A kanalazós módszer teljesen jó,ahogy a 4es írta. Igaz, hogy minden kajás lesz,de hátha jobban leköti. Az enyém már nem hagyja, hogy etessem, viszont egyre ügyesebb. Leveseket, pépes bébiételeket hajlandó megenni így. A darabosak közül a gyümölcsök zöldségek mennek csak.
2020. szept. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!