Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is kicsit csalódott hogy...

Más is kicsit csalódott hogy a baja szemszine nem kék?

Figyelt kérdés
Tudom, izlesek és pofonok. Másnak a barna szép. Na meg ez legyen a legnagyobb probléma. De azért kicsit csalódott a lelkem. Annyira szerettem volna ha a kisfiam apa gyönyörű viritó, tengerek szemét örökli. Apa családjában mindenkinek ilyen a szeme, a mi családunkban meg mindenkinek barna.. És hat a fiam nagyon rám hasonlít. Csak apa arcvonasaival. Minden más, inkább en vagyok..

2020. szept. 24. 17:43
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
72%
Mivan 👁👁
2020. szept. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Úristen! Ki mondta hogy szégyenlem? A gyerekemrol van szó. Nekem úgy tökéletes ahogy van és örülök hogy egészséges, csak mindig amikor meglatok egy babát kék szemmel, arra gondolok hogy kár hogy a fiamnak nem lett az. Nem kell egyből letamadni! 🙄
2020. szept. 24. 17:54
 3/45 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem örülj neki, hogy egészésges. :)
2020. szept. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
61%
Ha úgy lenne tökéletes neked ahogy van akkor ilyen meg se fordulna a fejedben.. nem érdemled meg azt a pici fiút ha ilyeneket gondolsz.
2020. szept. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Látom már megint egyesek kötekedő szart ettek... Elkepeszto.. Szeretem, az életem adnám érte, és igenis tökéletes úgy ahogy van. Csak amikor terhes voltam, én is mint minden más anya elképzeltem magamnak egy kisbabát és reméltem hogy apa szemeit örökli. Ennyi az egész. Nem tudom miért kell egyből utalatoskodni...
2020. szept. 24. 17:58
 6/45 A kérdező kommentje:
Nem ismertek, fogalmatok sincs milyen szerető anya vagyok, de azért ide hanyni hogy nem erdemlem meg... Pff... 🖕
2020. szept. 24. 17:59
 7/45 anonim ***** válasza:
81%
Az én pàrom fekete (néger) fekete szemekkel nyilván. Én kék szemű vagyok. Reménykedem hogy a gyerek szeme kék lesz, de biztos voltam benne hogy fekete lesz. Az is lett, de egy idő múlva az egyik szeme elkezdett vàltozni, szürkésedni, végül kék lett. Nagyon különleges.
2020. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
70%
Legyen ez életed legnagyobb gondja, hogy barna a szeme. Én akkor voltam csalódott amikor felhívtak a Pic-ről, hogy elhunyt a gyerekem.
2020. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Utolsó annyira sajnálom! Őszinte részvétem! Ezért is írtam az elején hogy örülök hogy egészséges! Természetesen ez csak mellesleges dolog hogy milyen a szemszine
2020. szept. 24. 18:09
 10/45 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is azért túlzás ez a rossz indulat. Egy szóval sem írta a kérdező hogy szégyellné. Mindenesetre nekem is kék a szemem és mindenkinek a családomban. A pároméknál pedig barna. 30 hetes vagyok, nem tudom milyen színű szeme lesz. De igazából ha kék ha barna, akármilyen, nem leszek csalódott.🙂
2020. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!