Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy neveljem majd a babamat...

Hogy neveljem majd a babamat hogy ne legyen szeretett hianyos? Autista kismama.

Figyelt kérdés

Autista vagyok, erzelmekben es azok kimutatasaban pedig eleg rideg.

En kellemetlenul erzem magam ha valaki olelget puszil stb.. Kiskorom ota igyvan.


Par het es megszuletik a kislanyom, akit biztosan fogok szeretni de nem ugy fogom kimutatni mint egy normalis ember. Nem tudom hogy kezeljem majd ha egy kicsit nagyobb lesz es pl szeretgetni akar majd.

Vagy hogy hogy fogok reagalni amikor eloszor meglatom, hogy fogok hozza "kapcsolodni" hogy ne legyen nekem teljesen idegen? Nem az erzes, hanem o.


Igazabol azt se tudom hogy hogy neveljem igazan majd erzelmekre.. Nekem teljesen mas a ralatasom a dolgokra.



2020. szept. 26. 17:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Szakemberrel beszeltel mar errol esetleg? Mi a helyzet az apukajaval, nagyszulokkel? O mennyit tud vele lenni majd?
2020. szept. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Nos ezen 9 hónappal ezelőtt lett volna érdemes elgondolkodni.
2020. szept. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Szakemberel meg nem beszeltem, most kezd jobban "megcsapni" ennek a sulya ahogy kozeledik a datum.

Apukaja szerencsere elso honapokba itthon lesz velunk ugy beszeltuk meg, igy tud majd segiteni. Nagyszulok nem, kulfoldon elunk.


Gyogyszer melett lettem terhes, de nem gondoltam hogy abortuszra megyek azert mert erzelmileg masmilyen vagyok mint a legtobb ember.

2020. szept. 26. 17:48
 4/16 anonim válasza:
21%
nem tudom minek szulsz gyereket, ha nem vagy ra felkeszulve.
2020. szept. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
De mibe kerül megerőltetni magad és néha átölelni, megpuszilni vagy fogadni az ő ölelését? Nem értem. Az élet már csak olyan, hogy mindenkinek el kell fogadnia kellemetlen dolgokat, kinek ezt, kinek azt.
2020. szept. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem érdemes lenne pszichológustól rendszeresen támogatást kérned, amíg belejössz a helyzetbe a szokatlansága miatt.

Nagyon jó, hogy van rálátásod a problémára, és hogy foglalkoztat, hogy hogyan csinálhatnád jól. Szerintem ez abszolút bíztató jel, nem "tipikus auti" - reakció, nem tudom jobban megragadni, de tudom, hogy te érted, mire gondolok.

2020. szept. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Mindenképpen kelleni fog a gyereknek a testi kontaktus, ölegetés, puszilgatás, intim pillanatok az anyjával. Nem tudom az állapotod mit enged és mit nem, de mindenképpen minél hamarabb keress fel egy ehhez értő szakembert és kérj tőle segítséget.
2020. szept. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Biztosan fogom ot olelni stb, de nalam ezek inkabb csak ilyen felszines olelesek, vagyis nincs tul sok minden mogotte.

Nem tudom hogy ezt mennyire fogja erezni.

Aztan azis lehet hogy babanal majd kialakul valami masfajta erzes, nem tudom. Nem igazan hiszem azert is irtam ki a kerdest, de kitudja.

2020. szept. 26. 18:20
 9/16 A kérdező kommentje:
Erre gonoltam en is
2020. szept. 26. 18:36
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, minden rendben lesz.
2020. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!