Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a "leglányosabb"...

Mi volt a "leglányosabb" ruhadarab, amit még ráadtál a csecsemő kisfiadra?

Figyelt kérdés

Itt most nyilván nem arra gondolok, hogy 5 évesnek vettél -e szoknyát, hanem kifejezetten 1 éves kor alatt. Ha örököltél, nagyobb lánytesótól maradt, vettél egy-két lányos darabot, majd kiderült, hogy benézték a nemét és fiú lett stb.

Leírást várok, hogy mitől volt lányos, de fotók is jöhetnek.

Légyszi, írjátok oda, hogy csak otthon, vagy utcára is ráadtad-e.



máj. 10. 09:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

Lidlben vettem egy 2 darab vékony leggingset a kb. 6 hónapos fiamnak. Egyik sima zöld, a másik fehér alapon zöld pöttyös volt. Tetszett. Otthon vettem észre, mikor szétnyitottam, hogy ez lányoknak való, mert csipkés az alja. Itthon ráadtam párszor, de igazából sem kint, sem bent nem volt szükséges legtöbbször, mert meleg volt.

Kapni nem kaptunk senkitől ruhát, így nem juthatott hozzánk kislány ruha.

máj. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon tetszett egy fehér hosszú ujjú body amin a Mini egér volt nem a Miki egér. Én itthon többször ráadtam alváshoz. Hamar kinőtte a méretet.

Ajándékba kaptunk lila színes mintás meg egy rózsazsin mindkettő ujján fodros pulcsit. Hát azokat egyszer sem adtuk rá. Aki adta tudta, hogy fiú a baba szóval nem értettem ez, hogy sikerült.

máj. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A lányom után a fiam örökölte pár hónapos koráig a bodykat, főleg pöttyös és csíkos darabok voltak. A lányos része a színe volt, mindig valami lila vagy rózsaszín és más szín párosítása. Adtam rá vékony fiús pólót, pulcsit és simán hordta. Kb fél évesen kezdett kapni a lányom a rokonoktól fodros, virágos, csipkés holmikat, ezeket már nem adtam a fiúra. Amúgy nem zavart a színe, minőségi darabok voltak. A fiam 4 évesen a nővére rózsaszín futóbiciklijével jár oviba. Nem fogom leváltani a hibátlan bringát a színe miatt, a festéssel meg nem bajlódok. Ő büszke, hogy felnőtt a tesó biciklijéhez és nincsenek még ilyen téren előítéletei.
máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Örökölt fehér body, amin rózsaszín és sötétkék pöttyökből álló csillag volt középen. Csak itthonra adtam rá, ha semmi más nem volt tiszta.

Anyósom vett neki kislány 101 kiskutyás szettet aminek a menta színű cipzáras felsőjét adtam csak rá, azon egy pici rózsaszín szív volt kiskutya fejjel (a nadrág fehér alapon fekete kiskutya foltos meg rózsaszín szívecskés volt, azt lányra se adtam volna annyira csicsás volt a szememnek). Ezt a melegítő felsőt utcára is ráadtam.

Egy bézs leggings aminek a szárain hullámosra van eldolgozva a széle. Ezt is bárhova.


Állandóan kislánynak nézik a legfiúsabb szettben is. Legtöbb ruhája barna, kék, sága, fehér, zöld, fekete.

máj. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ó, a mai napig simán adok lányosat az 5 évesre és fel is veszi. Nagyihoz udvarra, otthon a lakásba vagy alsó öltözetnek utcára (értsd, pl: kabát alá), ha játszóra megyünk. Mondjuk nem mindennapos, mert bőven van ruhája, de ha úgy jön ki a lépés, nem csinálunk belőle problémát. Nyilván oviba már nem. Oviba azt volt a max, hogy teljesen uniszex kék póló, amin belül a címkén az volt írva, hogy "girls' fashion", vagy sötétszürke melegítő, aminek rózsaszín mintás volt a megkötője. A megkötőt kihúztam és kész.
máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Rózsaszín rugi. Nagyon aprón született, és volt otthon 2-3 db 50-es ruci, ráadtam az elején. Itthonra, és nem fotóztam le inkább, mert ki tudja, mikor akarnák vele kicsúfolni a cuki kis nővérkéi később :D
máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 babyboom567 ***** válasza:
100%

Lehet lepontozni, de a gyerekem(7,5 éves) kedvenc zoknija egy rózsaszín pónis zokni,és felveszi simán oviba is.A füzettartója egy türkisz rózsaszín lámás,ezt is ő választotta az autós helyett,és most rózsaszín katicás kinezio tape-et választott,hogy azzal legyen leragasztva a karján a vércukor szenzor.

Babaként volt rózsaszín dínós body-ja,meg HM bordó fehér rózsaszín katicás szivecskés body csomag.Ezt konkrétan azért vettem meg mert sehol máshol nem volt fiúsba az a nagy méret (3 évesre való).

Nyilván nem engedem el szoknyába,meg fodros blúzt sem adnék rá, de az ilyen mindenféle apró kiegészítő engem konkrétan nem zavar most sem,ha neki az tetszik, és suliba sem, majd ő kitalálja,hogy akar e váltani.

máj. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt pár kapott ruha. A fele lányos volt, mert "jó az otthonra". Hát erősen megválogattam, néhány, ami mondjuk fehér alapon kék virág, meg sötét nadrág egy kis csillámmal, vagy kis virággal, azt még otthonra megkapta. Csak otthonra. Meg anyósom hoz állandóan lányos ruhákat a 2 fiamnak, hát sajnálom, de nem adom rájuk itthonra sem... - nem is értem minek hozza.

(Amúgy az egyik fiam szereti a rózsaszínt, viszont ruhában nincs neki lányos darab, csak 2 fekete, de csillámos zokni, azokat is csak itthonra adom rá.)

máj. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%
Kepet is ? Egy rozsaszin tipegorol ? Te valami homofob vagy ?
máj. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
36%
Nekem lányom van, rengeteg ruhát örökölt, simán ráadtam/felvette a dinós meg oroszlános ruhákat is.
máj. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!