Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan kezdett ülni a...

Hány hónaposan kezdett ülni a babátok?

Figyelt kérdés
Hány hónaposan kezdett ülni a babátok, illetve honnan fogom tudni, hogy már "képes rá"? :)
2020. szept. 28. 11:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
11 honaposan. Mar reg maszott, felallt, lepegetett, de ulni nem akart. Elvittem 1(!!!!!) deveny kezelesre, masnap felult magatol:)
2020. szept. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
10 hónaposan.
2020. szept. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Olyan érdekes,hogy azok lettek lepontozva,akiknek a gyereke 5-6 hónapos korában már ült. Mi ezen olyan hihetetlen? Nem minden gyerek egyformán fejlődik...
2020. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
67%

En nem pontoztam le senkit de vszeg azert az 5-6 hnaposan ules nem normlis dolog es idegrendszerileg nem erett ra egy gyerek es mondom zt ugy h az en gyerekem 6 honaposan ult 7hosan felallt, 9 honaposan jarni kezdett

Borzaszto korai

2020. szept. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
53%

14


Hát nem tudom.A mi gyerekorvosunk szerint, meg az a gyerek amelyik 6 hónaposan felül, az azért teszi mert képes rá, kialakultak azok az idegi kötések és azok az izmok amik ehhez szükségesek.Úgyhogy önmagában a gyors mozgásfejlődés nem tragédia.Ha nem volna rá képes a baba nem csinálná.És amelyik 7-8-9 hónaposan ér oda, az meg akkor érik meg rá.Nem fog lemaradni semmiről.Ez nem verseny.

2020. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
53%
6,5 hónaposan ült ki magától mászásból és rá pár napra kapaszkodva fel is állt.
2020. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
66%
13-as vagyok. Nekem is ugyanezt mondta az orvos,hogy amit magától csinál az nem probléma. Nekem 5 hónaposan ült 5,5volt,amikor felállt kapaszkodva. 8 hónaposan magától egy helyben álldogált és 9 hónaposan kezdett el járni. Semmi baja nincs.
2020. szept. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
69%
14-es vagyok es neurologus :) igaz felnottekkel foglalkozom, de konyitok az idegrendszerhez hidd el. Akinek vmiert extra gyors a mozgasfejlodese, pl 5 hosan ul, meg nagyon hamar jar stb (mint pl az en gyerekem) az tobbnyire feszesebb izomzatot jelent vagy nem tokeletesen huzalozott idegrendszert. Onmagaban egyebkent egyik se oriasi problema, le fogja elni a gyerek az eletet egeszseges es sha szo se fog errol esni, mert jelentektelen dolog ez, marmint nem olyan nagy kaliberu. Lehet hogy nehezebben megy majd neki a szamolas egy kicsit vagy a logikai dolgok vagy eppen a mozgaskoorinacio nem lesz hibatlan pl labdajatekok v ilyesmi. De ezeket laikus eszre se veszi. Szoval persze hogy nem tragedia de a TÚL (!!!!) gyors mozgasfejlodesnek eppen ugy megvan a maga oka mint a TÚL lassunak
2020. szept. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!