Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy nyugtassam meg a 15...

Hogy nyugtassam meg a 15 hónapos babám?

Figyelt kérdés

Egy hónapja kezdte ezt az éjszakai műsort, addig nagyon jó alvó volt. Felel éjszaka, először csak kicsit sirsogál, aztán ha átmegyünk és altatni próbáljuk orbitális üvöltésbe kezd. Nem engedi, hogy felvegyem, kufeszíti magát a kezemből, gyakorlatilag hátravágja magát. Ha melléfekszem az sem jó, ha egyedül hagyom, az sem. Adtam neki fájdalomcsillapítót, hátha a foga, de ugyanez volt a helyzet. Enni egyébként nem akar, pedig nem lehet rám mondani, hogy ráhagyom... Gyerekorvos, annyit mondott, hogy hát vannak ilyen gyerekek.

Komolyan nem tudom mit csináljak, eddig minden rendben volt.



2020. szept. 30. 04:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyereknek megvan a hülye szokása bocsánat a csúnya kifejezésért. Nekem pl az öcsém világ életében úgy aludt el, hogy nevelőanyám haját turkálta. A kisfiam meg úgy, hogy a párom könyökét b.sztatja :)
2020. szept. 30. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennyit, illetve hányszor alszik napközben? Lehet, hogy túl sok neki és éjszaka meg nem álmos eléggé. Ha eddig jó alvó volt, akkor szerintem ilyesmi lehet a probléma.
2020. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!