Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes venni ultrahangos...

Érdemes venni ultrahangos hidegpárásítót?

Figyelt kérdés
Nemsokára panelba költözünk, úgy hallottam, hogy jó szolgálatot tesz. Most anyósoméknál lakunk panelban (nem panelből jöttünk át) és sokkal rosszabbul alszik a 6 hós lányom, mint az előző lakásban, ahol párás volt a levegő. Jelenleg van a radiátoron több üvegben víz, de ezek semmit nem érnek. Mi a tapasztalat és milyen árban vannak ezek?
2008. nov. 28. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemes! Megelőzhető az esetleges krupp, asztma vagy allergia. Én a Tefal Baby hidegpárásítót ajánlom. (Nagyon csendes.) 18000 Ft, de valamelyik "babás" (Kismama, Anyák lapja vagy Babamagazin) újságban most van Brendon kupon hozzá és azzal 13000 Ft most. (Ha jól emlékszem.)
2008. nov. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi nem panelban lakunk de elég száraz a levegő és én kaptam kölcsön 1 "VIVAMAX" UH párásítót és azóta nyugisan alszik a kislányom.(az árát sajna nem tudom!!!:( )

Lehet rajta időt és párolgási sűrűséget állítani. Gomba alakba kell kéz meleg vizet tenni és minden nap cserélni. Én csak ajánlani tudom. Ja a legjobbat elfelejtettem van hozzá távirányító ha még állítani szeretnél nem kell bemenni a szobába, de ha lejár az idő vagy kifogy a víz akkor leáll magától is.

1 héten 1szer ecetes ronggyal kitörlöm az UH részét.

Kellemes párologtatást kívánok.

5 és fél hónapos kislány anyukája

2008. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek, azt hiszem, akkor beruházunk egyre.... :)
2008. nov. 28. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!