Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » GYÜMÖLCSLEVET hogyan rakhatok...

GYÜMÖLCSLEVET hogyan rakhatok el a BABÁNAK télire? ;)

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elkészített gyümölcslevet vagy jégkockatartóban fagyasztod le, mikor megfagy zacskóba átteszed, vagypedig kis műanyag edényekben. Én a tescóban szoktam venni kis talán három vagy négydarabos átlátsző tartókat. abba szoktam a babakaját is lefagyasztani.
2010. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor a fagyasztás nem teszi tönkre a vitaminokat?
2010. aug. 8. 13:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Én epret, málnát, barackot turmixoltam majd fagyasztóban kis edénykékben.

Szerintem semmi baja nem lessz tőle a vitaminoknak, manapság mindenkit ezzel riogatnak, hogy bármit csinálna azzal a zöldséggel, gyümivel akor már nem is jó.

Sokkal jobb és hasznosabb, ártani meg egyártalán nem árthat a gyereknek s te is tudod, hogy mit iszik/eszik legalább. :)))

2010. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilván már nem lesz olyan, mint friss korában, vitamintartalma is csökken, de különben friss barackot, szilvát, epret, málnát (attól függ mekkora lesz a gyerek), honnan veszel? És valóban, így legalább tudod milyen minőségű gyümölcsöt fagyasztottál le.
2010. aug. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és a bolti üveges kajáknál több vitamin van benne, mert azokat hőkezeléssel tartósítják, az szépen irtja a vitaminokat.
2010. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fagyasztás azért jó mert nem mennek benne tönkre a vitaminok.
2010. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Akkor gyüjtöm a kisüvegeket :)

Most 5 hónapos a lányom mire ehetne valamit pont nem lesz vagy méregdrágán és ki tudja milyen. Már kóstolgatunk alma és barack levét pár kanállal.

2010. aug. 10. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!