Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen zabpelyhet vagy gabonaf...

Milyen zabpelyhet vagy gabonafélét adjak a 9 hós babámnak? Mi a neve és hol szerezhetem be?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 14:23
 1/8 anonim válasza:
Mind1
2010. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyógynövényes boltban vettem sima zabpelyhet, a márkája mindegy .
2010. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A milupának van tejpép gabonával több féle. Én ezt vettem. A hippnek van 7 gabonás de az nagyon ízetlen, nem ette meg a kisfiam.

Zabpehely pedig bármelyik jó szerintem ami a boltban van, de én nem adtam még olyat.

2010. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ehetünk tejpépet, mert sajnos tejallergiás a baba.
2010. aug. 8. 14:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Van HA tejpépe a milupának. Dokival kell felíratni.
2010. aug. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hipp, milupa, Babylove stb mind gyárt olyan pépet, ami csak gabonából készül -- tehát tejmentes. Ezek viszonylag olcsók, kiadósak, és egyszerű elkészíteni őket. Én is ezek közül válogatok babámnak (ő sem kaphat tejet). Ezeket szinte bárhol beszerezheted (Müller, DM, Tesco stb). A tejpépek közt kell keresni, de hangsúlyozom, ezek grízpépek, tejmentesek.
2010. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

14:48 válaszolónak: ha nem ehet tejes dolgot a baba, akkor HA-s dolgokat sem ehet.


Bocs az offért.


A 7 gabonásat néztem ki én is tejallergiás fiamnak.

2010. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Babylove 3 gabonás pépje, DM-ben van.Tejmentes.

Nem úgy szoktam csinálni, ahogy a dobozán van írva,hanem vízzel megcsinálom megfelelő állagúra és teszek hozzá gyümölcsöt is, nagyon szereti a kisfiam!

Humana tejmentes grízpép-Intersparban.ehhez is teszek gyümölcsöt,mert egyébként nagyon ízetlen.Ezt is szereti.

Sajnos én csak ezt a kettőt találtam, ezeket váltogatjuk.

2010. aug. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!