Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet világos színű szeme egy...

Lehet világos színű szeme egy babának, aki sötétszürke szemmel született?

Figyelt kérdés
Leírnátok, hogy milyen színű szemmel született babátok és aztán milyen színű lett végül?
2010. aug. 8. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden babának sötét szürkés-kékes szeme van amikor megszületik, aztán változik meg a szemük színe. Valakinek bebarnul valakinek pedig kivilágosodik, vagy zöld illetve szürke lesz.
2010. aug. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem minden baba sötétszürke szemmel születik,a végleges szemszín néhány éves korában alakul csak ki.

Magyarul lehet.

2010. aug. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Ahogy a második írta "majdnem minden baba". Az én kislányom barna szemmel született ahogy én is. Az már sose lesz világosabb.
2010. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam sötétbarna szemmel és hajjal született.

Decemberben lesz 4 éves, szőke és kék szemű. :)

2010. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lányom fekete hajjal, nagyon sötét, kékes-fekete szemmel született. (hófehér bőrrel)

Most kék-zöld szemű(világos), vöröses-szőke hajú.


A kisfiú fekete hajjal, fekete szemmel, ráadásul kreol bőrrel született(azt hittem, elcserélték, de nem láttam rá hasonlító kismamát XD)

most tejfelszőke, barna szemű, kreol bőrű. hümm.

2010. aug. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam sötét kék szemmel és sötét barna hajjal született. Most 8 hónapos, kékeszöld szemű és szőkésbarna hajú.
2010. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!