Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fogadta 2-3 éves...

Hogyan fogadta 2-3 éves gyereketek a kistestvér érkezését?

Figyelt kérdés
Milyenek voltak az első napok, amikor hazajöttetek a kórházból a picivel, és a nagyobb is otthon volt? Milyen várt, vagy nem várt nehézségekkel, problémákkal találtátok szembe magatokat (a nagyobb testvérrel kapcsolatban? Vagy milyen megható, szép dolog történt így, hogy kibővült a család? Hogyan kellett újra szervezni az életeteket?
2010. aug. 8. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Vigyük vissza. Ezt mondta.

Aztán szép lassan összeszoktak.

De vita, veszekedés mindig van köztük. Azzal együtt biztosan megvan a szeretet és a ragaszkodás köztük, mert, ha nincsenek együtt, keresik egymást.

A kicsi pedig mint egy kiskacsa, mindig megy a nagy után.

2010. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi előre beszereztünk egy szép képeskönyvet, meg egy kirakót, és azt a baba "hozta" a nagynak a kórházból. Ezután azonnal nagy puszi következett, majd ámultan megszemlélte, hogy milyen aprócska. Aztán egy órát csak a naggyal törődtem, hogy ne érezze elhanyagoltnak magát, elmondtam, hogy ugyanúgy szeretem, mint eddig, semmi nem változott, csak mostmár egy emberkével többen szeretjük. Egyébként tündéri volt a nagy (kislány), mert minden szoptatáskor hozta a babáját, felhúzta a blúzát és teljes komolysággal szoptatott ő is... :) Akkor volt 3 éves.
2010. aug. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!