Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 éves kislány mellé kistestvé...

2 éves kislány mellé kistestvér vagy kiskutya?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Ez a kérdés ebben a formában elég gáz....
2010. máj. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
akkor ne irj ide ha nem tetszik
2010. máj. 16. 13:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz? Gyereket? Vagy Kutyát?

A kutya fajtától is függ milyet illetve attól is,fogy hol élsz panel vagy családi. De Panelba egy 2 évesnek kutyát nem vennék. Minek ó fogja gondozni vagy te?

Testvér és közte ha most sikerül kb 3 év lesz a korkülönbség az már egyezségen jó

DE NEKED ILLETVE NEKTEK KELL TUDNOTOK,HOGY MIT AKARTOK.

2010. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a kettő teljesen más ezért szerintem teljes egészében Tőletek függ...( kislány személyisége, ti akaratotok, pénztárcátok, stb...) Esetleg kérdezzétel meg szeretne-e kistesót.

Ez olyan mintha azt kérdezted volna mit főzzél, főzeléket vagy tejbegrízt.... mindkettő tök jó de attól függ hogy akinek főzöd melyiket szereti jobban, magyarán a válasz csakis tőletek függ, erre senki más nem tud majd vaálszolni :)


Akárhogy is döntötök, mindkettő jó lesz mert kistestvérben és kiskutyában is hatalmas öröm van :))

2010. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyiket se,ha ilyen határozatlan vagy még...
2010. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem magadat kèrdezd, hogy tesó vagy kutya, mert mindegy melyiket választod, mindegyikkel Te fogsz foglalkozni, te fogsz sétálni, te fogod etetni, nem egy kétéves. Tehát Te melyikre vágysz?
2010. máj. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak azért szeretnél kistesót, hogy a lányod ne legyen egyedül akkor inkább a kiskutya,bár abból is a plüsst ajánlom nektek.
2010. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
HÚ! Hát tényleg gáz ez a kérdés! Hogy lehet összehasonlítani egy gyereket egy kutyával?! Ha azt kérdeznéd, hogy kutyát vagy macskát, az oké. De így!
2010. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
:) Mindkettő legyen! Nálunk így volt. Kaptak a gyerekek egy új kiskutyát, aztán kiderült, tesó is lesz:)
2010. máj. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

kertesben lakunk,szeretnénk még gyereket de nincs időhöz kötve hogy mikor, illetve szeretnénk egy kiskutyán a lányunknak mert imádja őket, plusz mert volt egy yorkim és nincs már velünk, szóval nekem és neki lenne kutyánk.

A kérdés nem ugy szólt, hogy gyerek vagy kutya, hanem hogy előbb legyen kisteó és amikor már ő is nagyobb akkor kapjanak egy kutyát, avgy pedig kapjon csak kutyát a kislány és a baba meg nem lóverseny , lesz amikor lesz, mert arra nem lehet apelllni hogy márpedig én holnap teherbe esek.

Ja és már az is hogy nagyon kell neki a társaság, mindegy mi csak szórakoztassa, nem egy egyhelybenülős tipus gyerek, az utcán ha gyereket lát rohan oda öleli ,és imádja az embereket.Szóval sokszor gondolkodom, hogy unatkozik, és ezért szeretnék neki egy kis társaságot.

2010. máj. 17. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!