Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós baba nem forog még,...

5 hós baba nem forog még, nagy a baj? Nem akar igazán forogni, de viszont ha hason van akkor nyulkál a tárgyakért és mászó poziciót vesz fel.

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,semmi gond,csak kicsit lustább az átlagnál. Az én kisfiam kb 5,5 hósan kezdett el forogni,bár először a saját tengelye körül,aztán hasról hátra,hátról hasra vagy 2-3 hét után sikerült neki.
2010. aug. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az enyém csak 6 hónaposan kezdett forogni, és a mászást is nagyon későn, 11 hósan kezdte el, (már dokinál is voltam vele) viszont szinte ezzel egyidőben elindult önállóan, 1 éves korára már stabilan ment egyedül. Ezt fél évvel ezelőtt ha valaki mondja el sem hittem volna :)

Szóval szerintem ne aggódj!

2010. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!