Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislány babádnak vágattál...

Kislány babádnak vágattál frufrut, vagy meghagytad hosszan és el van csatolva?

Figyelt kérdés
2020. okt. 20. 08:25
A kérdező szavazást indított:
Frufru
Hajcsat
27 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a csatot nem viseli el, pdig nagyon nem akartam frufrut...
2020. okt. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Mennyi idős? Amúgy mi fel gumiztuk neki a feje tetejére,így csinos.🥰
2020. okt. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1 éves. Egyelőre fel van gumizva, de amikor összekötöm, nagyon sír. A csatot meg kiszedi a hajából. Muszáj elkötnöm neki, mert a szemébe lóg már.
2020. okt. 20. 08:53
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Egyik se, hajgumit a feje tetejére.
2020. okt. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Egyik se, pálmafa a fejére.

Olyan 2 éves kora körül lett frufruja, de nem tetszett, visszanövesztettük. Akkor volt csatt. Aztán 5 évesen nyírt magának frufrut, óborzalom volt :D Akkor volt homloktól induló franciafonás egy darabig :)

2020. okt. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Na a pálmafa a legborzalmasabb, nem tudom miért szeret ennyi ember hülyét csinálni a gyerekből 🤦‍♀️


A lányomnak kb 2 évesen lett akkora haja hogy problémát jelentsen, frufruja van, neki ez áll jól

2020. okt. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Van, akinek jól áll a pálmafa, de a legtöbb ember arcához nem illik. A lányomnak két copfba volt fogva, azt mondtam neki, hogy olyan, mint a kutyus füle, kutyafüleket csinálunk, aztán játszott kutyásat.


El kell adni a copfot, máshogy nem megy.


Ameddig nem tudtam copfolni, vagy nem akartam, oldalválasztékot csináltam neki, szerencsére jó helyen volt forgója és ritkább, egyenes haja volt, így könnyen ottmaradt a helyén.


Van még hajpánt, merev, díszes, rongyból készült.

2020. okt. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lányom (20 hónapos) sem viseli el sem a hajcsatot, sem a haj gumit. Nem akarok neki frufrut, nem is lenne jó, mert annyira nincs nagy haja. De mivel belelógott már egy tincs a szemébe, abból vágtam le.
2020. okt. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

4 hónapos kora óta össze kellett fogni, hogy ne lógjon a szemébe, akkor még szilikon hajgumival, pálmafába. A csat kevés lett volna, nem is tartom biztonságosnak, a frufru meg nem illene hozzá.

11 hónapos, a haja elől az álla alá ér, hátul a lapockaja alá. Hosszú is, dúsabb is lett, már rendes hajgumit használunk, az is stabilan benne marad. A pálmafa is egyre hátrébb került, inkább már rendes copf. Csak kb. 2 hónapig nézett ki viccesen a rövid pálmafa, utána ahogy nőtt már egyre jobban néz ki a frizurája. Örülök hogy nem a frufrut választottam.

2020. okt. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

21 hónapos lányomnak egyenes, lapockáig érő haja van.

Neki jól áll a frufru, mert egy kicsit magasabb a homloka, de szerencsénk van, mert simán megtűr mindenféle csattot és gumit a hajába.

Kisebb korában volt pálmafája, de nekem sem tetszett, inkább félrecsatoltam vagy hátracsatoltam a haját.

2020. okt. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!