Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

A föztem a babámnak csirkét krumplival és répával, elég nagy adag lett és a felét meghagyta. Ha lefagyasztom és holnap oda adom neki nem lesz baja?

Lefagyasszam?

máj. 16. 14:29  Privát üzenet  

A válaszok

Beleevett ? Akkor kuka, nem is tudom ez miért kérdés.

Ha másik tányérban volt akkor csak sima hűtőben is eláll 48 órát.

A válasz 20%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 16. 14:30 Privát üzenet
Ha ma csináltad és holnap adnád Neki oda akkor csak a hűtőbe tedd be, nem kell lemélyhűteni.

A válasz 95%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 16. 14:34 Privát üzenet

holnapig nem fagyasztanám le, csak simán a hűtőbe tenném.

de vacsira is kaphat belőle kicsit.

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 16. 14:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem evett bele, külön tányérból evett.

Akkor elteszem a hütőbe

# 4/4Időpont máj. 16. 14:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Azt a nagyon draga (30ezer korul/adag) agyhartyagyulladas elleni oltast beadadtatok a babanak?
Van itt olyan akinek nagyon rosszul eszik es nagyon válogatós a másfél ev körüli kisgyereke?
Ugyanakkora adag a tízórai, mint az ebéd?
Most komolyan gáz, ha egyszerre megfőzök 3-4 adag babakaját, egyet megeszik, a többit meg lefagyasztom?
Odaadhatom neki? Tegnap kicsit nagyobb adag főzit csináltam, és még maradt pont egy adagra való. Csak nem tudom oda merjem adni a babómnak mert a húsi fagyasztott. Meg szoktam...
Ha készítek nagy adag spenótot, akkor kisebb adagokra szedve, lefagyasztom. Veszít valamit vitamin értékéből? A krumplival együtt fagyasztom, vagy azt csak felhasználásnál teszem bele?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!