Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 35 hetes terhesen normàlis ha...

35 hetes terhesen normàlis ha a baba csak a jobb oldalamon rug/üt? Teljesen a derekamnàl èrzem. A mell alatt soha . Lehetsèges,hogy mèg nem fordult be? Ti hol èreztètek, amikor màr befordult?

Figyelt kérdés

2020. okt. 25. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Az normális hogy csak egy bizonyos ponton rúg, hiszen nem sok helye van már forgolódni. Viszont a leírtak alapján keresztbe lehet, ami nem túl jó. Doki megtudja mondani hogy van, de lassan ideje lenne befordulni.


Viszont ne stresszelj ezen, az én fiam 28. Héttől be volt fordulva és meg se moccant, erre képes volt vajudás közben meggondolni magát milyen irányba legyen...

2020. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 37 héten fordult be, annyiból rossz volt hogy már így nagyon éreztem ahogy be fordult egész éjjel tartott a munkája,az egész buli látszott kívülről és nagyon fájt 😁
2020. okt. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem bal oldalon rugdosott, kb derék magasságban, kicsivel az alatt, sosem a mell, bordák alatt. Be volt fordulva, de úgy feküdt, hogy nem felfelé nyomta a lábát, hanem oldalra, babamozin láttuk is, hogy olyan kis furán van, de neki jó volt úgy, kb. a 32. héttől a 38. hétig már nem csinált nagyobb mozgást, 38+2-n született.:)
2020. okt. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na nekem pont igy lett gyanus a 31.heten,hogy a mellem alatt kezdtem erezni a mozgast. UH n ki is derult, hogy befordult, meg kepet is kaptam a kis labacskajarol, ahogy epp a talpa 90 fokban az egnek all s azt ereztem..Most is erzem, ha ulok, szinte kipuposodik ha rug, a bordamat szereti pufolni... Viszont ha oldalt fekszem oldalt erzem, egesz hajnalban bulizott, oldalt nyomta ki magat, kicsit parazok hogy atfordult.. most megyek nst re es UH ra, remelem nem keresztben lesz 🙉
2020. okt. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!