Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok 16 hónapos...

Mit csináltok 16 hónapos körüli babátokkal egész nap? A napirendünk megvan, de még semmi nem köti le, egész nap menne, ami nem lenne baj, mert én is szeretek csavarogni, csak 35 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
miket játszotok?
2009. aug. 31. 11:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 17 hónapos a kisfiam.

Reggel apa öltözteti, reggelizteti, majd jönnek és engem ébresztenek. Én 28 hetes kismama vagyok:)

Ha felkelek, lemegyünk a kertbe, ott van egy nagy homokozója, eljátszunk, homokozunk. Ha megunja, előveszi a motort a helyéről, és azzal száguldozik az udvaron. Van egy kutyánk is, vele is szokott bohóckodni.

Néha elsétálunk a boltba, zöldségeshez, mostanában már babakocsi nélkül, hogy jól elfáradjon.

11kor tízóraizik, utána pedig megy az ágyikóba másfél-2 órát aludni. Ezidő alatt én főzök, mosok, ilyesmik.

Ébredés után ebédel. Ebéd után kicsit a lakásban vagyunk, főleg ebben a nagy melegben. Itt bébitaxizik, labdázunk, építünk, rombolunk, rohangál, rajzol, gyurmázik, segít teregetni, felseperni, felmosni persze a maga módján. Már egyszer vetítettem is neki, a Frakkot. Tetszett neki, csak a végén lerángatta a lepedőt a szekrényről és vége lett a etítésnek. Délután is megyünk az udvarra, vagy babakocsival sétálni, vagy autókázni. Közben uzsonnázik 5 óra felé. Utána még egy kis játék.

Este 7kor fürdés, vacsora, és irány az ágyikó, reggel 8ig-fél 9ig.

Ilyesmi.De van amikor semmi nem érdekli, semmi nem köti le. Olyankor hagyom magának, hogy csináljon amit akar. Persze ész szerűen:)


Mostanság már kezdem előszedni az ő kinőtt ruháit a szekrényből, és ilyenkor lelkesen segít rendezkedni:D

2009. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!