Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van értelme belépni babás...

Van értelme belépni babás Facebook-csoportokba?

Figyelt kérdés
Azokra a csoportokra vonatkozik a kérdésem, amiknek az a célja, hogy összeszedje a bizonyos év/hónap babáinak anyukáit. Mi a tapasztalatotok, véleményetek ezekről a csoportokról?
2020. okt. 27. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Semmi....vagy fikázzák vagy csak paráztatják egymást. Vagy méregetik egymáshoz a gyerekeket.


Tisztelet a kivételnek!

2020. okt. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Ez lutri.

Amiben én benne vagyok, az nagyon jó, segítjük egymást, kényesebb témák is szóba kerülnek akár.

A barátnőm kislánya 2 hónappal idősebb, ő ki is lépett az ő korosztályos csoportjukból, mert kb. az ment, amit az első is írt, állandó feszkóval.

Ne gondold túl, lépj be nyugodtan, max ha nem tetszik, kilépsz.

2020. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Én benne vagyok 2 csoportban is. Eddig nem tapasztaltam veszekedést, piszkálódást. Egy eset volt ami vitát generált, az pedig az volt, hogy az egyik kismama leírta, hogy lázcsillapítót vett be és úgy ment orvoshoz. Egyébként sok hasznos ötlet, tanács, kérdés szokott lenni ezekben a csoportokban.
2020. okt. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
A legtöbb ilyen szanalmas. De pl a baratnomek kiváltak 5-en a saját csoportjukból és ok jól elvannak egymással. De latod, néha sikerül egy-egy jó összetétel. Max kilepsz, ha nem tetszik.
2020. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Hát lépj be. Állítólag vannak normálisak is. Én akkor léptem ki mikor elkezdődött a 🥒 méregetés, hogy kinek mit tud már a gyereke.
2020. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
5 tökmindegy. Úgyis az enyém a legszebb és legokosabb. Bibibibibiiiiiiiiii
2020. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
6 nem mert az enyém és ő már 4 hónaposan járt is 🤦😂😂😂😂
2020. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Mindketszer jotapasztalatom van, bar balhe mindkwttoben volt, de ettol fuggetlenul nekem bejott a tapasztalat-megosztas, hasznos infokhoz is jutottam, es tok jo volt vegigizgulni egyutt az egeszet, foleg a szulestorteneteket olvasni volt erdekes, es a szules ota is sok jo dolgot olvastam ott.
2020. okt. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is kb szülésig érdekes, hisz ugyanott tartotok. Utána már csak a méregetés megy
2020. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

Kell hozzá tudni ignorálni a felesleges posztokat.


Persze vannak jó dolgok. De egy idő után átmegy a méregetésbe. Mindenki büszke a gyermekére.


Sokszor nincs egyetértés szoptatás, ht, öltöztetés, altatás...

Sajnos nem is értelmes vita, hanem összeveszés van sokszor.


Ettől függetlenül én nem léptem ki (14 hós a lányom). Néha tök jó dolgok is vannak.

2020. okt. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!