Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van értelme belépni babás...

Van értelme belépni babás Facebook-csoportokba?

Figyelt kérdés
Azokra a csoportokra vonatkozik a kérdésem, amiknek az a célja, hogy összeszedje a bizonyos év/hónap babáinak anyukáit. Mi a tapasztalatotok, véleményetek ezekről a csoportokról?
2020. okt. 27. 13:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
Hát én beléptem egybe mások unszolására. A posztok 80% babafotók mutogatása meg ilyen "kékszemű babákat nézegetnénk" vagy videó arról hogy eszik, mászik a gyereke aki még csak x hónapos. Azokon jót mosolygok akik úgy teszik fel a babás fotót hogy plusz szempillát szerkesztenek rá, vagy a színmélységgel, fényekkel játszanak. Már ez is egy verseny kinek szebb a gyereke 🤦‍♀️. Várandósságról, szopatásról vagy valami hasznos dolgokról alig-alig vannak posztok. Ki is fogok lépni semmi értelme.
2020. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó vagyok, természetesen szopTatást akartam írni. :D
2020. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
45%

Én is benne vagyok pár nagyon jó csoportban,én nem tapasztaltam semmi rosszat

Az anyukák megosszák tapasztalataikat,tanácsot adnak

Ebbe semmi rossz nincs,sőt ...véleményem szerint,jó hogy vannak ilyen csoportok

Épp most szeretnék kérni segítséget az egyik ilyen csoportban,mert itt sajnos 1 ember válaszolt a kérdésemre

Ott legalább fognak többen válaszolni,nem egy-két ember

Itt meg azért vagyok fent,hogy ha van olyan kérdés,ha tudok segítek,és válaszolok

2020. okt. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
23%
10 mondjuk az se normális, aki összeveszik valakivel szoptatás témában. Ugyan mi közöm nekem más melléhez? Nyilván nem fogok vele összeveszni. De az oltoztetes is egy elég vicc kategóriás vita lehet. Adjál rá bodyt, ne bodyt, rugit. De a body jobb. De a rugi jobb. Mint az ovi.
2020. okt. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
19%
13, egyetertek, a gyakorin alig jon valasz, a fb csoportokban sokkal tobb jon.
2020. okt. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!