Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 15 hős baloldalàn...

Kisfiam 15 hős baloldalàn bordavvègnèl van valami kemény csontszerűsèg most fedeztűk fel. Fogalmam sincs mi lehet. Ha fekszik vagy forgolodik jobban làthatò.Valakinek tapasztalat!?

Figyelt kérdés
Nem is tudom mire hasonlítsa mint egy tojàs felé vagy krumli. Nekem van születési rendelensègem. Tyúk mellfèle de nincs akkora torzulàsom. Lehet a fiam örökölte tőlem a deformàlodàst? Jövöhètre kaptunk időpontot
2020. okt. 27. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Atyaég...
2020. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Fordítok:

Kisfiam 15 hónapos. A bal oldalán bordavégnél van valami kemény csontszerűség. Most fedeztük fel. Fogalmam sincs, mi lehet. Ha fekszik, vagy forgolódik, jobban látható. Van valakinek tapasztalata?


Nem is tudom mire hasonlítsam, mint egy tojás féle, vagy krumpli. Nekem van születési rendellenességem. Tyúkmellféle, de nincs akkora torzulásom. Lehet a fiam örökölte tőlem a deformálodást? Jövő hétre kaptunk időpontot.

2020. okt. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

2-es visítok 😂😂

Kérdező. Hova van időpont? Mert a mezei háziorvoshoz levihetnéd a héten is akár.

2020. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
A rend ellensége a gyerek :D
2020. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem fikàzàst kértem!!!!! Termèszetesen az doktornő jövöheten tudd minket fogadni hogy meg néze a fiam. És nem olyan vicces hogy a fiamnak ilyen problemàja van.
2020. okt. 28. 09:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező. De milyen doktornő? Háziorvos? Mert arra nem kell egy hetet várni. Bemész azt jóvan.
2020. okt. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pontosan a hàziorvoshoz kell ennyit vàrnunk sajnos. Jövöheten pénteken lesz 15 hónapos a Zsombika és lesz az oltàsra és arra a napra monta hogy megnèzi.
2020. okt. 28. 14:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Ertem. Hat en csak bevinnem ügyeletre vagy valami. De te tudod.
2020. okt. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!