Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós anyatejes babánál...

Hasfájós anyatejes babánál mit ne egyek, hogy jobb legyen? Tudtok tapasztalatot írni?

Figyelt kérdés
5 hetes babám, 3 hetesen már sírt sokat a hasától, akkor azonnal abbahagytam a tejtermékeket, nem eszek puffasztó zöldeket, de már kb semmilyet se:( gyümölcslé is gond? Azt se nagyon igyak? Frissen facsart zöldséglevet (cékla/répa/alma) ihatok? Még esetleg segitetek?

2020. okt. 28. 11:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sot a terpesznek kifejezetten jot tesz, na meg mire igazan mozog, mar a hatad sem fogja birni. Viszont a felhuzott labak es a hasmeleged sokat segit az o hasfajasan, uebben a cipoben jarok, 3.gyerek, par napos, tegnap 2.5orat aludt a kendoben pedig nonstop sir a hasa miatt.


Masik kettovel mar vegigcsinaltam mindent, infacol, gripewater, dieta, szerintem semmi sem segit igazan ha olyan tipus a baba. Az a lanyom, amelyik meg 8hosan is hasfajos volt, az most is gyenge gyomru sajnos. Kitartas!


A vedono az iment tornaztatast javasolt, masszirozast es megemlitette h a cumival pl sok levegot nyelnek, az is banthatja.

2020. okt. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Probalom jol kotni...a lábát jol kötöttem, de össze volt görnyedve, gondolom nem volt eleg feszes. Elalszik benne rögtön. Fel orat altattam elötte,hiába, felkötöttem és akkor birt elaludni.

Bio gaiat vetetek apjával.

Most ejjel is 1,5 orankent kelt. Azt veszem észre,ha nem is fáj a hasa,de a pukik felébresztik és nyöszörög.....:( köszönöm , hogy írtatok,sokat segít!

2020. okt. 29. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!