Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba szekrényt, hol tudnék...

Edus83 kérdése:

Baba szekrényt, hol tudnék venni? Sok aksztós ruhácskája van és hátha tudtok jó tippet adni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ikea?
2010. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ikea.

www.bababutorbolt.hu

www.brendon.hu



ezenkivül lehet fenyőbútorból és lehet úgy is ahogy mi csináltuk két gyerek lesz egy van a fal két hosszú oldalán egy egy polc mindkettejüknek a polctartó háromszögletü fa anyagból van ebbe dugtunk be egy seprünyél szerüséget le van faragva a széle és erre akasztjuk a fogasokat egymástól eltolva

dekorálni is szoktam évszaktól függően kis felfüzöt papir figurákkal amiket a kik-ben veszek egy euroért.


olcsó szép is majd átfestjük mert még kezeletlen.

2010. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom merre felé laksz, a férjem asztalos, készített már babaszekrényt, pelenkázót, stb., szóval ha van ismerősötök aki asztalos akkor olcsóbban kijössz mintha Ikeába vagy más bútorboltba vennéd, mi nyíregyháziak vagyunk, ha esetleg a közelben laksz és érdekel írj privit:)
2010. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ikeában vettem ausztriában.nagyon jó!!

itt a link:www.ikea.com/at/de/catalog/products/90121762

2010. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

link ujra:) uccsó voltam:)

2010. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!