Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maximum 60 ezer forintbl...

Maximum 60 ezer forintbl milyen szekrényt vennétek kislánynak, amibe a ruhák is beleférnek, és játékoknak is van hel, és nem kell 3 év mulva lecserélni?

Figyelt kérdés
most két és fél éves.
2011. jún. 30. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok függ a lakásod színétől, és stílusától. Én a játékoknak vettem anno egy 3 polcos 2 ajtós fenyő komódot az RS-ben, de nekünk a ruháknak beépített szekrény van. Esetleg vegyél egy fenyő szekrényt nagyban.
2011. jún. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az Ikeában igen olcsón tudsz venni szép, praktikus bútorokat. A honlapjukat böngészd, minden termék fent van!
2011. jún. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát ebbe amásodik szekrénybe a fele se férne bele, ugyhogy valami nagyobba gndolkozunk. messez vagyunk sajnos az ikeátol, borsodban lakunk.
2011. jún. 30. 10:16
 5/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem idegenkedsz tőle, nézz szét Vaterán és Teszveszen. Elvégre ha újonnan veszel bútorlapból szekrényt, akkor az a fincsi lakkokat, ragasztókat pont a kislányod szobájában fogja kigőzölögni, büdösíteni. Úgyhogy én tök szívesen vettem egy régebbi, már jól kiszellőzött szekrénysort a babaszobába, 18 ezerért :D Sokkal masszívabb is, mint a maiak. Ha lett volna rá keret, vettem volna valódi fából (pl. fenyőből), de arra nem futja.


Ui: faterom faiparos, de ennyiből ő se tudta volna kihozni az anyagot se.

2011. jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!