Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire kell figyelni párásitó...

Mire kell figyelni párásitó készülék vásárlásakor?

Figyelt kérdés
Hideg v meleg a jó, mekkora ürtartalom, ultrahangos v nem, m2 stb. Segitsetek. Panelba kellene kb 20 m2-es szobába.
2008. nov. 29. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:

A szűrő része amit kb 5 hetente cserélni vagy mosni kell. Ha cserélni, mennyibe kerül. Bár nagyon jót tesz a levegőnek mi az első tél után nem használtuk többet a miénket. annyira drága volt bele a szűrő. Ha meg nem használ az ember szűrőt, akkor a megtelepedett bacikat szórja szét a levegőben a vízpárával együtt. Az talán rosszabb mint a száraz levegő.

Már nem tudom milyen márkájút vettünk de azt állították, hogy zajtalan. Nem tudom mit tekintenek zajtalannak de aludni pl nem lehetett mellette.

Elképzelhető, hogy az újabb fejlesztésű darabokra mindaz nem jellemző amit leírtam. :)

2008. nov. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi hideg párásítót vettünk, ultrahangosat. (Szintén panelban lakunk.)

Asszem Hauser márkájú, szinte teljesen hangtalan, mi éjszakára szoktuk bekapcsolni.

2008. nov. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!