Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany honapos koratol kellene...

Hany honapos koratol kellene elvarni a babatol hogy elaludjon a kisagyban cici nelkul?

Figyelt kérdés
Ha elalszik a cicimen atrakom az agyaba. Ket es fel honapos, egyszer a karomban elaludt vendegseg alatt. El kellene varnom tole hogy ha lerakom az agyaba egybol elaludjon? Vagy meg kicsi hozza?
2020. nov. 3. 19:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
57%
Én meg a 12es vagyok, direkt válaszoltam a kérdező kérdesére, hogy hogyan alszanak a tapszeres babák, és en is le lettem pontozva.
2020. nov. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
65%
En nem pontozgatok, de szerintem néhányan azért lesznek lepontozva, mert pár hetes gyerek mellől akarják megmondani a tutit, mikor egy olyan anyukát sem ismerek, akinek a babája az első egy évben nem változott e háromszor gyökeresen, ami az éjszakai alvást / elalvást illeti. Épp ezért mindenki keresse meg ami neki éppen megfelel az adott időszakban, de okoskodás, hogy én mennyire jól csinálom , meg messzire menő következtetések levonása, az számomra is mindig elég visszás egy egy két hónapos baba anyukája szájából. Mindannyian jól csináljátok, ha nektek bevált, az ami
2020. nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
56%
11-es vagyok. Nekem már van egy 8 éves fiam is, nem egy 2 hónapos mellől "okoskodok". Mindegy, nyilván én is tudom egyébként a lepontozás okát, csak bosszant. Szép napot mindenkinek!
2020. nov. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
68%
Ahogy látom többnyire érzelem alapúan megy a pontozás nem hasznosság szerint. Úgyhogy nem szabad relevánsan tekinteni rá. Egy másik kategóriában ugyanaz a komment már más százalékot kapna. Vannak akik érzékenyebbek de emiatt senki ne érezze magát rossz anyának. Szerintem mindenki a tőle telhető legjobbat akarja a gyerekének.
2020. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!