Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Marina nèvről mi a véleményetek?

Marina nèvről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Tetszik vagy adnátok?

Ismertek ilyen nevűt?


2020. nov. 5. 12:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30+ os ismerosom van, nekem a siman belefer kategoria, nem kapnam fel a fejem ra.
2020. nov. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Marina and the diamonds nevű együttes jut eszembe. Szeretem,így a név is tetszik. :D
2020. nov. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk, Szlovákiában van olyan, hogy Marina keksz, ez jut eszembe róla :D De amúgy nekem tetszik ez a név.
2020. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nagyon jo a hangzasa de szerintem Marinak fogjak becezni azzal meg elveszti a kulonlegesseget.
2020. nov. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan tengeres. Nem rossz amúgy, mondjuk egy sellőnek előbb el tudnám képzelni, mint egy magyar kislánynak. De igazából ma már mindenki ilyen különlegesebb neveket ad, nem fog kilógni. Hangzásra szép név.
2020. nov. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Gimis osztálytársnőmet hívták így, szerintem nagyon jó név, én sose kevertem semmivel, és egyértelmű volt kiről van szó mivel ritka név, nem tucat. Teljesen vállalható szerintem.
2021. aug. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!