Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korig kell...

Hány hónapos korig kell olajozni a hajlatokat?

Figyelt kérdés
7 hósak leszünk, de már nagyon nem bírja, ellenkezik, meg már én is unom picit. kicsit pöttyöske, de a meleg kiüti állandóan.
2010. aug. 9. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sohasem olajoztam a fiamat. Sose volt baja a bőrének.

A nagyon meleg szerintem minden babát kiüt.

19 hónapos kisfiú

2010. aug. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4,5 hós a fiam. Lehet, hogy szerencsém van vele, de csak a nyaka szokott nagynéha kipattogni, azt is elmulasztja másnapra a Sudocrem. Nem olajozom neki sehol.
2010. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom még csak 1 hónapos, de nekem nem is mondták, hogy olajozzam. Szép a bőre, ha száraz valahol, van gyógyszertári vitaminos testápolónk, ha pöttyös, én is a szudokrémet használom.
2010. aug. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sosem tettem. Semmivel sem kentem, csak egyszer mikor tönkreágta a Johnsons fürdető (soha többet J&J...), utána Neogranormon testápolóztam. Amúgy nem szoktam.
2010. aug. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok, köszi a válaszokat, eldöntöttem, én sem fogom.
2010. aug. 10. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!