Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a BEURER...

Mi a véleményetek a BEURER FT55 infravörös fülhőmérőről? Vagy: Milyen fülhőmérőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 éves, és már nagyon nehezen tudok popsiban lázat mérni neki mert nem nagyon hagyja, ezért valami "humánusabb" megoldást keresek. A fent említett fülhőmérőre gondoltam, de kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra. Vagy mit ajánlotok?
2010. aug. 10. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

nem is kell popsiban mérni


sima digitálissal egy perc alatt hónaljban én a gyereknek csecsemőként se mértem popsiban...


otthonra nem kell fülhőmérő gondolom nem 10 fillér.


a gyerek meg ha valóban lázas akkor bágyadt talán nyugton marad egy percig.

2010. aug. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mérd a hónaljában. Nekünk van fülhőmérőnk, de össze vissza mér, gondolom függ attól, hogy milyen szögben teszed a fülébe, szóval nekem nem jött be. A digitálisban jobban megbizom.
2010. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazatok van, megpróbálom hónaljban. A fülhőmérő valóban nagyon drága (kb 10.000 Ft) és hát szerencsére nem sokszor van rá szükség... Na meg már többen írtátok hogy pontatlan is.
2010. aug. 11. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!