Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kor után tejpép vacsira...

1 éves kor után tejpép vacsira? Vagy, amit Ti esztek? Meddig adtok tejpépet és milyen gyakran?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
1 éves korától azt ette a kislányunk amit mi.Nem variáltam.Tejpép olykor-olykor de nem rendszeresen.Szendvics,péksüti stb.. ilyeneket eszik vacsira ill reggelire is.
2010. aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én csajom 15 hónapos lesz, de vacsorára még mindig tápszert adok neki, mert szereti, inni viszont nem annyira, így ez is plusz folyadék. Érdekes, ha valami mást adok vacsira, valami kanalasat, összezavarodik, azt hiszi még napközben van és nem akar elaludni :) 14,5 hónapos 11,35 kg
2010. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok. tejpépet minden nap vagy másnap eszik, mert azért abban is van kalcium.
2010. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! 16 hónapos a kisfiam, de még mindig főzeléket és elalvás előtt tápszert kap vacsorára. Szereti :) És a szilárdból nem eszik meg egy adagot még, csak kóstolgat, és köhög.
2010. aug. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!