Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babátok kap még tápszer...

1 éves babátok kap még tápszert vagy tejpépet?

Figyelt kérdés
1 éves kisfiam az utóbbi egy hónapban fogyott hízás helyett. A tápszert csak éjszaka fogadta el, de leszokott az éjjeli evésről kb. 1 hónapja. Védőnő szerint emiatt nem hízik és szerinte nem is fog, csak ha tápszert vagy tejpépet is adok neki legalább napi egyszer. De egyiket sem hajlandó megenni.
2011. márc. 3. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Na most biztos le leszek hurrogva, de én úgy gondolom, hogy ebben az időben már egyébként is nehezebben gyarapodnak. örökmozgók lettek. Mivel az én kis manóm se nagyon fogadta el ezeket a dolgokat, így lassan lassan kezdtem neki azokat a dolgokat adni, amiket mi is ettünk. Tény, hogy lassabban gyarapodott, de azokat legalább örömmel ette és nem a szája szélén csorgott ki.
2011. márc. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam este még tejpépet kap vacsorára. Ő nagyon szereti. Én meg már azon gondolkodtam, hogy át kéne állni valami normálisra, de egyelőre úgy tűnik igényli, meg nem is tudom, hogy mennyit adjak neki normál kaját, amitől tényleg jól lakik. Rengeteget eszik..
2011. márc. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az en 1 evesem nem itta meg soha tapszert, a tejpepet sem igazan kedvelte, de azt olyan 8-10 honapos kora korul megette azert.

Igy en a fozelekebe, gyumolcsebe, joghurtjaba tettem a tapszerport, hogy kaloriadusabb legyen. Esetleg te is kiprobalhatod ezt, ha magat a tapszert nem issza meg.

2011. márc. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tejpépet már csak annyit fog kapni, amennyi itthon van, de már nem eszi mindennap.

Tápszert már nem kap, de junior tejitalt igen, mert tehéntejet még nem szeretnék neki adni. Ezt minden elalváskor kapja.

2011. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!