Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keltsem fel a 11 hetes fiam,...

Keltsem fel a 11 hetes fiam, ha sokat alszik egyszerre? Elő szok fordulni hogy 9 órát is alszik, főleg kora estétől. Nem esik le a cukra? Valahol olvastam ilyet.

Figyelt kérdés

2020. nov. 23. 07:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha éjjel alszik ennyit, akkor ne keltsd fel, mert NEM éhes. Ettől nem esik le a cukra.Anyáéin/ nagyanyáink ennyi idős korukra már leszoktatták a babákat az éjszakai evésről, és egészségesek maradtak.
2020. nov. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Az én 11 hetes kislányom este 8-tól reggel fél 7-7-ig alszik. Eszemben sincsen felkelteni.
2020. nov. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Eszednél vagy!!?? Örülj neki hogy éjszaka nem kell felkelned hanem aludhatsz! Egy kisbabának szüksége van sok alvásra
2020. nov. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Fel ne keltsd! Nagyon szerencsés vagy, hogy alszik éjjel!
2020. nov. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Nem keltettem fel eddig sosem, csak olvastam, hogy 5 óránál többet nem jó ha alszanak, mert hogy a vércukor... Meg még régebben, hogy valakinek így jelzett be a légzésfigyelő, és az orvosok azt állapították meg, hogy leesett a cukra. Aztán amikor tegnap is ez jött velem szemben, azthittem van benne valami.

2020. nov. 23. 08:24
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem fog leesni a vércukra. Ezt hol olvastad? 🤦‍♀️
2020. nov. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Azt a légzésfigyelőset még itt a gyakori kérdéseken, valaki írta válasznak ilyen jellegű kérdésnél.

A másikat meg rákerestem mennyit alszanak a babák, hány hetesen hónaposan, aztán ilyet dobott ki.

Ha mesélem anyóséknak mennyit alszik a pici, soknak találják.

Anyuék nem, aztmondták én is végigaludtam az éjszakát.

Nekem a pici felkel, ilyen 3 körül, aztán már 3 óránként kér enni. Nem mindig alszik ilyen sokat, de az a 4-5-6 óra gyakoribb.

2020. nov. 23. 08:58
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz,ha hagyod aludni.
2020. nov. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

A lézésfigyelö szerinted vércukrot mér?

Egy dolgot tud mérni a mozgást, a lélegzetvétel mozgással jár, ennyit tud mérni. Nem teljesen monitorozza a babát, hogy mennyi a vércukra.

2020. nov. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Jézusom, ennyire hülyének nézel? :D

Tudom, hogy mire van.

Én csak azt mondom, hogy valakinek annyira mélyen bealudt a baba, hogy megszólalt a légzésfigyelő, elfelejtett levegőt venni így rémlik, nem akarok hazudni, és az orvosok azt mondták, hogy azért aludt be olyan mélyen, mert alacsony volt a vércukra.


Köszönöm a válaszokat.

Lényeg a lényeg, akkor nyugodt szívvel hagyom alukálni ameddig jól esik neki.

2020. nov. 23. 11:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!